Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Myślibórz

Zachodniopomorskie

Biel to sam z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, przynosi on doświadczenie sterylności, tak przecież pożądanej w tym tłu. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z możliwością przystosujemy do niego meble łazienkowe w pewnym stylu.

Promocje na OBI Mieszkowice

A nie mniej ciekawą możliwością jest budowanie bieli z drugimi kolorami, także tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeśli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, kiedy natomiast też w mocnych kolorach. Należy jednak mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na wielkie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które więcej ją ożywią.

Promocje na OBI Mieszkowice

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Przyjmując się na biel trzeba zwrócić uwagę na to, by wszystkie meble łazienkowe oraz akcesorium sanitarne istniały w współczesnym jedynym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeżeli jednak obawiamy się monotonii, głównie w sukcesu łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o innych fakturach. Ciekawą możliwością i również niezwykle modną są płytki z wzorami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie określa się i naturalne drewno, które możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Mieszkowice

Oświetlenie w łazience

Łazienki wyposażone w bieli zawsze dają się trochę większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło otwiera się z jasnego koloru także daleko rozświetla pomieszczenie. Jest obecne oczywista zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą również zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne pokaże się również duże lustro nad umywalką, które również rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na ważną kreatywność w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dobrze jest przejrzeć całą gamę produktów dostępnych na ścianie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na duży połysk będą więcej odbijały światło, jednak należy mieć, że za wiele bieli sprawi, że wnętrze wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba pamiętać na przyczynie to, że meble łazienkowe oraz akcesoria są przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Mieszkowice

0 0 votes
Czy fajne?