Last Minute

Last Minute Dębno

Zachodniopomorskie

LAST MINUTE to jakaś z produkcji bliskiego i niezwykle lubianego w współczesnym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Trzcińsko-Zdrój

Film swoją premierę trzymał w roku 2013 po czym szybko zdobył uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Ważne wartości w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, wcielający się w wagę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która zdobyła się w wagę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki piszący w pozycji Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która zdobyła się w wagę Natalii Wis, będącej ogromną miłością Tomasza też z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski wcielający się w świadomość narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze wcielający się w świadomość niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w wszystkiej produkcji zobowiązany był Mirosław Kuba Brożek (jaki w filmie umieścił wiele atrakcyjnych także wspaniałych ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak ważna się bardzo szybko domyślić nawiązuje do normalnych ofert biur podróży ”last minute”, bawiących się z wielu lat niezmiennie dużą popularnością.

Last Minute Trzcińsko-Zdrój

Właściwa fabuła filmu rozpoczyna się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko wyprawy do Egiptu. Choć na taką wyprawę nie że się przecież udać sam. Towarzyszyć nosi mu jego mama – kobieta niezwykle efektywna również z treściami – w końcu nie bez przyczyny przez masa lat pracowała jako policjantka. Na wycieczkę z Tomaszem udają się i absolutnie jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w ostatnim Egipcie, to przecież już na wyjeździe bohaterowie są wysokie problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co znacznie psuję bohaterom nastrój, którzy także nie są świadomi tego, iż to właśnie początek nieprzyjemnych niespodzianek, które natrafią na prostej wakacyjnej drodze. Uwaga nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z grupą nie otrzymują odpowiedniego pokoju to ciągle kuchnia nie przekazuje im jedzenia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego znaną licealną miłością. Że pani nie jest sama, bo na wszelkim kroku towarzyszy jej ideał mężczyzny, który niczym się okazuje jest jej lubym.

Last Minute Trzcińsko-Zdrój

Racja tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, dlatego też sprawdza się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który niczym się bardzo szybko okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony istnieje i kontakt z konsulatem, więc Tomasz i jego rodzina muszą sobie w aktualnym momencie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w szalonym tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w rezultacie muszą powrócić wcześnie lub później do końcu, przecież w konkretnym czasie ze względu na finansowe braki jest zatem niemożliwe. Dlatego oryginalna i trzymająca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do końca.

Zdjęcia do pracy Patryk Vega i jego obsługa tworzyli w tureckim hotelu Utopia World (hotel dostaje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W scenach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE istnieje niemało zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Trzcińsko-Zdrój

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć oczywiście nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z górami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych szczegółów. Tak jakby wszystek firm robiony był szybko, razem z tytułem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo odwiedzanym zwiastunem w budów – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a wiele osób liczyło z niecierpliwością na etap, w którym będą potrafili zaznajomić się z całością filmu.

Last Minute Trzcińsko-Zdrój

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments