kobiety mafii 2

Kobiety Mafii 2 Tuczno gdzie obejrzeć lub kupić?

Zachodniopomorskie

Film pojawił się w własnych kinach 22 lutego 2019 roku, za wtedy w międzynarodowych kinach widzowie mogli go obejrzeć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski zgodnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Gościno gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto jeszcze wspomnieć o aktorach grających ważne role. Właśnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wspólnie z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą dlatego zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 łączą się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie gdy chciałby pokazać całą historię. W drugiej grupy dostajemy wątki trzech różnych formy, jakie w określonym okresie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która dysponuje poważne plany, żeby zmienić własne mieszkanie na właściwsze. Zawiera ona kontrakt na prawdziwy przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu zależy położyć się na całkowite życie. W ostatnim jedynym czasie Anka (Katarzyna Warnke) pochodzi z więzienia także wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, wprawdzie nie jest gwoli niej toż oczywiste, ponieważ przez wszystkie jej istnienie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej kolei w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z serii Siekiera nadal kryje się w Maroko, gdzie poznaje naszego przyszłego męża Amira, który uwidacznia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Gościno gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą historią jest temat Darii a jej zysk z Kolumbijczykami. Z jakichkolwiek przyczyn ta lokata nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do kraju tona kolumbijskiej kokainy ma zapewnić jej panowanie nad rynkiem, jednak historia odbywa się utratą produktu i dorosłymi problemami. Niania jest w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, lecz wtedy tylko Daria jest odpowiednio zrobiona do niedawnej rzeczywistości. Z początku pięła się po szczeblach mafijnej prace bez męskich pleców a już znajduje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Wtedy w jej elementu pojawiają się inne i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) także jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w klimat całej historii, sprawiając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym obrazie także pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące muzyków i stosowania ich z samą, ważną rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wkomponował się w akcję filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko z obecnego, że posiada wydobyć z aktorów coś czego nie pokazali w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Gościno gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która jest bezpośrednio przygotowana do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją struktura w obrót wielką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczby części filmu Vegi i w części drugiej znika niemal całkowicie, co jest oczywiście sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny części nie wydają się sztuczne. Od razu widać, iż na film był przeznaczony nieco duży budżet, ponieważ kiedy akcja odnosi się do Maroko czy Kolumbii, to rzeczywiście tam kieruje się też plan filmowy. Dzięki temu film prezentuje się świetnie na ekranie. Widz widząc go zamierza poczucie rzeczywistości i zadbania o najmniejsze szczegóły. Reżyser jest logiczny również z wszelkim innym filmem stara się jakością wizualną podawać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, i w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Efekt ich czynności jest kiedy wysoce otwarty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walki z wyjątkami komediowymi, gdzie mamy parę zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają od niego zwolennicy a im toż świadczy, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przyjdzie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, jednocześnie nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Gościno gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments