Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać wiadomości

Wszystko prezentuje na ostatnie, że 2019 rok będzie szczególnie popularnym momentem na rynku kryptowalut. W minionym czasie media obiegła informację o tym, iż w dawnym roku na rynku pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo szybko nie dziwi. Po tymże jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na rynku, kurs bitcoina poszybował daleko w głowę, a wiele projektów ICO pokazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na dostanie w branżę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który skończył się stuprocentowym sukcesem. Niektóre oddawały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest idealnym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże duże nadzieje na wysokie zyski, o czym świadczył nawet na domowym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w skalach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, zaprezentował się wykonaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W sprawie nie brakuje też takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco więcej szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam wygląd był zdolny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został posądzony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut traktowany jest z całą uwagą. W przeszłości wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jako KNF i UOKiK krytycznie pokazały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu solidnych projektów sprowadzają się także, choćby wysoce wymienione, oszustwa. Ponadto żyjemy w kraju, jaki ze specjalnym dystansem dochodzi do innowacyjnych projektów.

Saleta wygląda w perspektywę

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do swoich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W niedalekim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, a na wniosku każdy będzie mógł uzyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest świetną oraz lubianą osobistością nie ale w świecie boksu. W przeciwieństwie do własnych celebrytów, Saleta raczej charakteryzuje się zdrowym rozsądkiem natomiast w przeszłości nie wykazywał skłonności do porywania się z motyką na słońce.

Za celem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za cały proces emisji SaletaCoin i jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie pasował za pośrednictwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na kompletnie innej platformie zorganizowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer porusza się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to przedsięwziął decyzję o zgodności z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to obecnie dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest doskonałą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie służyła głównie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć różne usługi lub efekty w sytuacji gadżetów. Projekt posiada zarówno na punktu propagowanie sportu wśród młodzieży, oraz w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i utrzymujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego planu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments