Laleczka LOL Suprise Pets

Laleczka LOL Suprise Pets

Warto przeczytać

Laleczka LOL Suprise Pets

Laleczka LOL Suprise Pets – co kryje się w nowych laleczkach oferowanych w trzeciej serii?

Laleczka LOL Suprise Pets

Trzecia seria laleczek LOL już jakiś czas temu pojawiła się na rynku, a jej popularność nadal nie słabnie. Pod względem porównania z poprzednimi seriami, zaoferowała nam całkiem sporo nowości – chodzi nie tylko o małe siostrzyczki czy o wystrzałowe laleczki LOL Confetti. Dziewczynki wręcz pokochały zwierzaki czyli LOL Suprise Pets – jest to całkowita nowość, której jeszcze w żadnej poprzedniej serii nie było. Warto przyjrzeć się jej bliżej.

Lol Suprise Pets – co kryje w sobie ta edycja?
LOL zwierzaki to nowość, którą w kolekcji chce mieć każda fanka LOL Suprise. LOL Pets pojawiło się dopiero w trzeciej serii laleczek-niespodzianek i są to zwierzątka zamknięte w kuli, które stanowią komplet wraz z laleczkami. Kule ze zwierzątkami kryją w sobie 7 warstw, podobnie jak kule zawierające laleczki. Oczywiście aby odkryć poszczególne warstwy, należy wykorzystywać specjalne suwaki.

Wiemy, co można znaleźć w poszczególnych warstwach kuli LOL Suprise Pets:

warstwa 1. Naklejki z zawartymi na nich sekretnymi informacjami
warstwa 2. Plakietki kolekcjonerskie
warstwa 3. Buteleczka do wody
warstwa 4. Buciki
warstwa 5. Łopatka
warstwa 6. Akcesoria
warstwa 7. Zwierzątko – niespodzianka z ukrytymi wodnymi funkcjami

Jak widać, poszczególne warstwy w tej edycji nieco się zmieniły. W końcu, do czego może przydać się łopatka? Spokojnie, odpowiedź na to pytanie znajdziemy w ostatniej warstwie, gdzie wraz ze zwierzakiem znajduje się „kuweta” z kolorowym piaskiem kinetycznym – łopatka jest przeznaczona właśnie jako dodatek do tego piasku – okazuje się, że część akcesoriów jest w nim ukryta! Oczywiście takich akcesoriów w innych kulach nie znajdziemy. Najważniejsza jest ostatnia warstwa, w której znajduje się zwierzak – LOL Suprise Pets skrywają figurki różnych zwierzątek – kotów, psów, królików jest także limitowany chomik! To, jaki zwierzak będzie się krył w ostatniej warstwie, to oczywiście niespodzianka, a do tego każda figurka ma inny wygląd. Podobnie jak standardowe laleczki, zwierzaki również wchodzą w różne ciekawe interakcje z wodą, które warto samodzielnie odkrywać. Sama kula dla zwierzaka może stanowić domek, podstawkę lub pudełko przeznaczone do bezpiecznego transportowania figurki w plecaku czy torebce.

Lol Suprise Pets – gdzie można je kupić?
LOL Suprise Pets to kule, które można kupić w dobrych sklepach z zabawkami – trzeba jednak pamietać, że trzecia seria jest wyjątkowo poszukiwana i rozchodzi się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Wybierając takie sklepy, możemy mieć pewność, że kupimy oryginalną zabawkę, a nie podróbkę, których pełno jest na rynku w dobie tak ogromnej popularności całej serii. Koszt kuli ze zwierzakiem jest zwykle nieco niższy niż w przypadku laleczek-niespodzianek – kulę można bowiem zakupić za około 45-50 złotych. Wiele osób przyznaje nawet, że zwierzaki to ciekawsza opcja niż same laleczki LOL, ponieważ kule zawierają więcej ciekawych dodatków i magiczny piasek. Tak czy inaczej, zwierzaki to naprawdę ciekawy dodatek i co ważne, również te figurki tworzą całą kolekcję, którą warto zebrać.

Edukacja laleczki lol

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments