Zaskakujące laleczki wciąż na topie.

Poradnik

Radość i podekscytowanie dziecka gwarantowane. Lol Surprise to już niemal kultowe zabawki. Są kupowane często i chętnie. Nie brakuje także małych kolekcjonerek laleczek z różnych serii. Co takiego fascynującego mają w sobie kule Lol?

Każda mała księżniczka ma w swoim pokoju jakąś lalkę. Obecnie jednak nie jest to już zwyczajna lalka Barbie, a różne lalki sprzedawane przez różnych producentów. Różne są także wielkości, zastosowania, rodzaje zabaw z lalkami. Każda z nich jest praktycznie inna. To sprawia, że nasze dziecko ma niemal nieograniczone możliwości w zabawie lalkami. Jednym z hitów stały się właśnie laleczki z Lol Surprise. To serie, w których można kupić lalkę zamkniętą w szczelnie zapakowanej kuli. Już sam opis wskazuje na coś intrygującego. I w istocie takie są te zabawki. Pozwalają na to, aby dziecko zabawiło się w małego odkrywcę. Już na samym wstępie nie wiadomo, co będzie w środku. Opakowanie nie zawiera dokładnych informacji co do zawartości kuli. Na ozdobnej, kolorowej folii znajdziemy jedynie obrazek przedstawiający laleczkę (uwaga, nie musi to być wcale ta, która jest w środku!) oraz wskazowki co do odpakowywania.

 

Laleczki i ich domki wzbudzają wiele emocji

 

Samo rozpakowywanie jest jak otwieranie prezentu. Na folii jest zaznaczona linia przerywana i tak zwany suwak. W tym miejscu musimy rozerwać folię, aby dostać się do środka. Ale w tym momencie okazuje się, że wcale nie mamy jeszcze dostępu do zabawki. Pod folią znajduje się… kolejna warstwa folii. To sprawia, że u dziecka emocje sięgają zenitu. Podekscytowanie pojawia się za każdym razem. Dopiero po odwinięciu drugiej warstwy możemy częściowo dowiedzieć się, co jest w środku. W zależności od serii, Lol Surprise mają po kilka warstw, a w każdej z nich jest ukryta jakaś mała niespodzianka. Odkrywając kolejne skrytki odpakowujemy tym samym kolejne niespodzianki. Sama laleczka znajduje się na końcu, czyli dostęp do niej uzyskamy wtedy, jak wszystko rozpakujemy. To punkt kulminacyjny. Lol Surprise to kilkadziesiąt małych laleczek z różnymi akcesoriami. Najczęściej są to ubranka dla laleczek, torebki, okulary, kubeczki do picia i inne elementy, w które możemy ubrać lub zaopatrzyć zabawkę. Kule stają się także łóżeczkiem lub domkiem dla laleczki. W ten sposób dziecko czeka nieograniczona zabawa. Zwłaszcza, jeśli skolekcjonuje większą liczbę modeli.

 

Zabawki dla małych i dużych

 

Laleczki Lol Surprise nie są przeznaczone dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Świetnie nadają się dla nieco starszych dzieci, od przedszkolaków do dzieci w wieku szkolnym. Równie wesoło bawią się nimi 4-latki, jak i 12-latki. Nawet dorośli są pod wrażeniem małych laleczek i sami kupują je swoim pociechom, aby zebrać ich jak najwięcej. Ich ilość i rożnorodność mogą wywołać zawrót głowy. Jest ich bardzo dużo, a rodzaje poszczególnych modeli różnią się od siebie pod wieloma względami.

Laleczki podzielone są na kluby, czyli grupy, z jakiej pochodzi dana zabawka. Każdy z nich ma po kilka modeli. Spis wszystkich znajdziemy w każdej kuli – do każdej z nich załączana jest ulotka z wizerunkami dostępnych na rynku laleczek, ich nazwami i klubami, jakie reprezentują. Wśród tych grup niektóre są naprawdę zaskakujące. Są tam lalki z brokatowymi włosami, z jasną i ciemną skórą, blondynki, brunetki, laleczki w stylu rockowym, czy imprezowym, miłośniczki sportu i zwierząt. Warto wspomnieć, że istnieje również seria Lol Surprise ze zwierzątkami. Zamiast laleczek, w kuli znajdziemy kotki, pieski, króliczki, a nawet chomiki.

Kule Lol są ciekawym pomysłem na zabawę i sprawienie dziecku trochę radości. Zostały docenione przez rodziców na całym świecie i wciąż cieszą się niegasnącą popularnością.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments