Mini laleczka l.o.l

Poradnik

Czym jest mała laleczka l.o.l i kto może się nią bawić? Fascynująca laleczka niespodzianka ukryta w kuli. Prawdziwy fenomen wśród dzieci. Znasz wszystkie jej funkcje?

Mini laleczka l.o.l stała się bardzo popularna wśród dzieci głównie w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jej sławę należy zawdzięczać właśnie przedszkolakom, którym niezmiernie przypadł do gustu pomysłowy produkt firmy MGA. Powstały już całe serie laleczek np.l.o.l surprise lil sisters, l.o.l surprise confetti pop czy l.o.l outrageous littles.

Chwila, co to właściwie jest ta laleczka l.o.l? Jest to malutka laleczka kolekcjonerska ukryta w kuli, która posiada aż siedem warstw. Każda z fenomenalnych kul ma wiele różnych ukrytych akcesoriów a w dodatku lalki posiadają odmienne umiejętności. Cała zabawa polega na odkrywaniu kolejnych warstw magicznej kuli niespodzianki ponieważ każda następna warstwa jest miłym zaskoczeniem dla oczu dzieci. Laleczka znajduje się na końcu zabawy a można powiedzieć, że to taka wisienka na torcie ponieważ użytkownik zabawki musi odkryć najpierw siedem warstw kuli. W warstwie pierwszej znaleźć można naklejkę z ciekawostkami, w drugiej są naklejki przeznaczone do kolekcjonowania, w trzeciej spodziewać się można buteleczki do wody za to w warstwie czwartej i piątej dziecko znajdzie śliczne malutkie buciki i kolorowe ubranka dla lalki. Warstwa szósta to zazwyczaj niewielkie akcesoria typu kapelusik, korona a w siódmej i ostatniej znajduje się miniaturowa laleczka.

Lalka może płakać, pluć ale nie tylko bo są też takie, które zmieniają kolor a nawet potrafią siusiać. Zabawka nie wymaga baterii ani podłączenia do prądu. Sama kula jest swego rodzaju niespodzianką a to dlatego, że może się zmienić w domek, basen lub fotel przeznaczony dla laleczki. Producent MGA lalki z serii l.o.l w kuli zapewnia, że produkt jest bezpieczny i przeznaczony dla małych dzieci a nawet trzylatków.

Odkrywanie zagadkowych warstw kuli jest bardzo interesujące i na długo przyciąga uwagę dziecka. Trzeba przyznać, że całą frajdę i możliwość zabawy twórca zapewnia tylko dziewczynkom ponieważ lalki z góry skierowane są dla dziewczyn. Przede wszystkim to one uwielbiają tajemnicze laleczki w kuli. Małym dziewczynkom zdecydowanie przypadła do gustu śliczna, kolorowa i zaskakująca z każdym ruchem laleczka l.o.l. Jest to seria lalek kolekcjonerskich czyli przeznaczone do zbierania lub np. do wymiany z koleżankami co jest dodatkowo formą zabawy. Warto zaznaczyć, że zabawka występuje w różnych wersjach kolorystycznych i nie daje żadnych efektów dźwiękowych.

Czy warto kupić taką zabawkę? Z pewnością jest tyle opinii co rodziców mających w domu małe królewny ale jednak większość dorosłych decyduje się na zakup takiej laleczki. Dlaczego? Obecnie laleczka l.o.l jest szalenie popularnym drobiazgiem przeznaczonym do zabawy przez pociechę. Nie zawsze musi to być szczera chęć rodzica, czasami może to być presja otoczenia np. większość dzieci w przedszkolu  lub szkole chwali się zabawką lub córka przyjaciółki ma taką laleczkę. Zabawka ma 7,5 cm wysokości więc jest mała. Cena jednostkowa takiej fascynującej niespodzianki mieści się w przedziale 41 zł a 58 zł za oryginał ponieważ już można trafić na podobne wyglądem podróbki. Najlepszym ekspertem dającym odpowiedź czy warto kupić taki rodzaj zabawki będzie własne dziecko.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments