Laleczki w wielu odsłonach

Laleczki w wielu odsłonach poradnik

Poradnik

Laleczki w wielu odsłonach

Wiadomo nie od dziś, że Lol Surprise to jedne z bardziej popularnych zabawek wśród najmłodszych. Wiedzą to rodzice i wszyscy, którzy mają styczność z dziećmi lub poszukiwali kiedyś prezentu dla małego członka rodziny.

Laleczki w wielu odsłonach

Laleczki w kulach są nie tylko bardzo ładne, ale i zaskakujące. Pozwalają dzieciom się rozwijać i odkrywać nowe właściwości. Zadziwiają bogatym wyborem i ferią barw w środku. Nic więc dziwnego, że gdy tylko na rynku ukazała się pierwsza seria, rozeszła się jak świeże bułeczki. Lol Surprise doceniły dzieci na całym świecie. Producent poszedł za ciosem i wyprodukował nowe zabawki. Wypuścił je seriami, a każda z nich miała zaskakiwać czymś innym i różnić się od poprzednich. Czym zatem różnią się laleczki z pierwszej serii od tych z drugiej?

 

Wiele zmienionych modeli

Przy serii drugiej zwrócono uwagę na detale. W tej serii znajdziemy wiele modeli podobnych do tych z pierwszej, jednak nieco zmienionych. Dodano im różne detale, zmieniono kolorystykę. Można zaobserwować, że te same laleczki, które ukazały się w serii drugiej są nieco bogatsze o wzornictwo. Na przykładzie Syrenki – laleczki, która ukazała się zarówno w pierwszej, jak i w drugiej serii zauważyć można, że zmieniła się nie do poznania. To wciąż ten sam model, a jednak w nowszej odsłonie ma włosy i sukienkę wzbogacone brokatem. To sprawia, że laleczka jest błyszcząca i jeszcze milsza dla oka.

Można także znaleźć inne podobieństwa. Są laleczki, które wyglądają podobnie i nie zostały diametralnie zmienione. Choć i w serii pierwszej zdarzały się brokatowe egzemplarze, np. lalka z serii disco, to wśród tych starszych i nowszych znajdziemy także bardzo podobne modele. Tak jest na przykład w przypadku laleczek w strojach szkolnych. Poza ubraniami, mają zbliżone do siebie fryzury i wygląd. Jest więcej przykładów zmodyfikowanych laleczek. Jednym z nich jest baletnica z serii pierwszej. W drugiej serii występuje podobny model, który jest… anielicą. Ma podobnego kroju sukienkę, ale jej skóra jest ciemna, a nad głową i dwukolorową fryzurą z dwóch słodkich koczków znajduje się aureola. Dla kontrastu, w serii drugiej pojawiła się również diablica. Mała laleczka ma czarne włosy i czarno-różowy strój zwieńczony czerwonymi różkami. Zatem w pokoju dziecięcym mogą zawitać istne dwa światy.

 

Nowością w Lol Surprise jest też więcej złotych dodatków w serii drugiej, których wcześniej nie było. Wiele laleczek ma złote elementy stroju. Wśród nich są gumki do włosów, złote kolczyki, buciki, paski, czy dodatki na ubraniach. Złota w serii drugiej jest sporo, co zapewne zauważą baczne obserwatorki i kolekcjonerki tych zabawek.

Jest jeszcze wiele przykładów nowości, jakie pojawiły się w serii drugiej. Każda kolejna seria to wprowadzone na rynek nowe modele laleczek, które są równie śliczne i zaskakujące jak te, które ukazały się jako pierwsze. Każda z serii ma swoje unikalne modele, które są niepowtarzalne i próżno szukać podobieństw w innych kolekcjach. Zarówno seria pierwsza, jak i druga przypadną do gustu małym miłośniczkom zabawek Lol Surprise. Pierwsza unikalna, druga zaś wzbogacona o więcej brokatu i błyszczące detale.

Laleczki w wielu odsłonach Laleczki w wielu odsłonach Laleczki w wielu odsłonach Laleczki w wielu odsłonach

 

polecane serwisy 

 

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments