Laleczki LOL w kuli

Laleczki LOL w kuli

Poradnik

Od dłuższego czasu ogromną popularnością cieszą się Laleczki LOL w kuli! Małe dziewczynki wprost oszalały na ich punkcie, każda z nich marzy, aby otrzymać swój pierwszy, własny, unikalny egzemplarz, a następnie zebrać wszystkie możliwe rodzaje. Nie tylko dziewczynki oszalały na ich punkcie – w Internecie pojawia się coraz więcej recenzji tej nowej zabawki również w serwisie YouTube coraz więcej użytkowników zamieszcza filmiki z laleczkami w roli głównej, opisem ich funkcji oraz stopniowym procesem odkrywania zawartości tajemniczej kuli.

Czym są Laleczki LOL w kuli?

To zupełna nowość, która bardzo szybko przykuła uwagę najmłodszych i z zawrotną prędkością zyskała ich sympatię. Laleczki te z pewnością dają ogromną frajdę i satysfakcję oraz podsycają ciekawość, co też może się kryć w sekretnej kuli. Całość zrobiona jest w taki sposób, aby przysporzyć najmłodszym jak najwięcej zabawy. Na początek widzimy zwyczajną kulę, jednak jej siedem warstw stopniowo odkrywa przed nami tajemnicę – jaka to laleczka trafiła właśnie w nasze ręce. Każda z siedmiu warstw kryje w sobie ukrytą tajemnicę. Na samym końcu schowana jest laleczka, która także posiada specjalne funkcje. Każda z warstw ma określone zadanie, a kula stopniowo odkrywa przed nami całą swoją zawartość.

Pierwsza warstwa zawiera w sobie naklejkę z sekretnymi informacjami, kolejna posiada naklejki kolekcjonerskie. Warstwa trzecia to buteleczka do wody dla laleczki. W czwartej znajdują się buciki natomiast w piątej ubranko. Następna z nich kryje w sobie dodatkowe akcesoria, upiększające i nadające wyrazu jej strojowi.  W siódmej warstwie wreszcie poznajemy nasze Laleczki, które są dostępne w niezliczonej ilości wzorów i kolorów. Wszystkie z nich są do siebie podobne jednak wyróżnia je wiele cech zewnętrznych: kolor włosów, oczu, karnacja oraz oczywiście fantazyjne, kolorowe stroje, których dostępna jest cała masa. Ponadto wszystkie laleczki posiadają dodatkową specjalną funkcję. W ostatniej warstwie umieszczony jest także album, w którym możemy sprawdzić, do którego z Klubów należy nasza laleczka.

Moda na kolekcjonowanie znów powraca!

Zapewne każdy z nas pamięta z dzieciństwa jaką radość sprawiało kolekcjonowanie różnego rodzaju figurek, kart, żetonów itp. Moda na kolekcjonowanie nigdy nie przeminie dlatego, co jakiś czas wśród najmłodszych wybucha euforia spowodowana możliwością zbierania czegoś nowego. LOL to mini kolekcjonerskie laleczki niespodzianki, schowane w średniowarstwowej kuli, a każda kolejna warstwa odkrywając swoją niespodziankę, ukryte akcesoria oraz wiele atrakcji doprowadza nas powoli do celu. Laleczki zostały podzielone na osiem grup – klubów, każdy z nich wyróżnia się czymś innym: pierwszy z nich to Laleczki Błyszczące (The Glitterati) , kolejny Klub Przeciwniczek (Opposities Club), Klub duchów (Spirit Club), Klubu Sportowy (Athletic Club), Klub radosny (Glee Club), Grupę Tancerek (Dance Club), Aktorki (Theathre Club) i Klub Czarujących (Glam Club). Ponadto każda z laleczek posiada dodatkową wyróżniającą ją funkcję, która uaktywnia się po napełnieniu jej wodą za pomocą buteleczki dołączonej do zestawu. Niektóre z nich mogą siusiać inne płakać, dostępne też są wersje zmieniające kolor pod wpływem wody oraz takie, które potrafią pluć. Nie wszystkie lalki są jednakowo dostępne posiadają również dodatkowe oznaczenia charakteryzujące ich dostępność: popular – popularne, fancy – wyszukane, rare – rzadkie oraz ultra-rare – ultra-rzadkie. Naklejki z ich funkcjami oraz stopniem unikatowości dołączone są do zestawu i należy je wkleić na również dołączonym albumie obok danej laleczki – naklejki są, więc jej charakterystyką i podsumowaniem wyróżniających ją cech.

Gdzie możemy kupić Laleczki LOL?

Laleczki LOL staja się coraz bardziej popularne stąd też wzrasta ilość sklepów, w których są dostępne. Możemy dostać je w Smyku, a także w wielu sklepach internetowych oraz popularnych serwisach zakupowych takich jak Allegro. Cały zestaw zawiera Laleczkę oraz jej akcesoria, ubranko, buteleczkę, buty, naklejki, album oraz kulę – opakowanie, która również może mieć różne zastosowanie bez problemu można zmienić ją w fotel lub domek. Cena podstawowego zestawu zaczyna się od około 49 zł.

Laleczki LOL w kuli Laleczki LOL w kuli Laleczki LOL w kuli Laleczki LOL seria 2 w kuli

Czy najmłodszym uda się zdobyć je wszystkie?

 

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments