Laleczki LOL Surprise

Laleczki LOL Surprise co jest w kuli

Poradnik

Laleczki LOL Surprise – sprawdź, co można znaleźć w kulach z poszczególnych serii!

Laleczki LOL Surprise

Laleczki LOL Surprise znane są chyba każdej dziewczynce. Moda na laleczki-niespodzianki narodziła się już u kilkulatek, zabawki nadają się dla dziewczynek powyżej 3 roku życia. Obecnie na polskim rynku mamy trzy serie laleczek, które cieszą się niesłabnącą popularnością i mają coraz większe grono fanów.

Nie ma się co temu dziwić – laleczki zachwycają jakością wykonania i pomysłowością, a pojawienie się serii czwartej będzie tylko kwestią czasu. Jak na razie warto jednak podsumować, co można znaleźć w poszczególnych seriach laleczek-niespodzianek!

Laleczki LOL Surprise seria pierwsza
Szał na laleczki-niespodzianki zaczął się już od pierwszej serii. Nagle wszystkie dziewczynki chciały mieć laleczki zamknięte w kolorowych kulach. Była to seria najprostsza, mająca najmniej dodatków, jednak równie udana co kolejne. Kule z serii pierwszej laleczek LOL posiadały 7 warstw, pod którymi znajdowały się kolejne gadżety.

W poszczególnych warstwach można było znaleźć:
warstwa pierwsza – naklejka z sekretnymi informacjami,
warstwa druga – naklejki kolekcjonerskie,
warstwa trzecia – buteleczka do wody,
warstwa czwarta – buciki dla lalki,
warstwa piąta – ubranko dla lalki,
warstwa szósta – akcesoria,
warstwa siódma – laleczka niespodzianka z ukrytymi funkcjami związanymi z wodą.

Każda warstwa była odkrywana poprzez „otwieranie” specjalnych foliowych suwaków. Kluczem do popularności laleczek było to, że w kuli zawsze znajdowała się niespodzianka – przy zakupach nigdy nie było wiadomo, co znajdziemy we wnętrzu, a przecież laleczek w serii pierwszej do kolekcji było aż 35. Marzeniem każdej dziewczynki było zdobycie kolekcji, a teraz pragnienie sięga już wszystkich trzech serii!

Laleczki LOL Surprise – seria druga
Kiedy seria pierwsza odniosła spektakularny sukces, na polskim rynku zadebiutowała druga odsłona laleczek. Jest ona ulepszona, jednak wcale nie wprowadza drastycznych zmian. Jest raczej kosmetyczną poprawką pierwszej serii. W kulach znajdowało się w tej serii nadal siedem warstw z takimi samymi niespodziankami.

Laleczki miały jednak nowy wygląd – więcej żywych barw, pojawiło się sporo brokatowych, efektownych figurek oraz nowe dodatki. Również liczba laleczek była taka sama, w drugiej serii do zebrania znów przeznaczono aż 35 różnych figurek. Wszystkie wchodziły w interakcje z wodą, podobnie jak w poprzedniej serii – oznaczało to, że najlepiej będzie odkryć ukrytą funkcję, poprzez zamoczenie zabawki w wodzie.

Część z nich zmieniała kolor, inne siusiały czy pluły! Funkcji było sporo, w zależności od laleczki. Producenci zadbali o to, by interakcje z wodą były różne w każdej laleczce, co świadczy o sporej wadze przykładanej do ich produkcji. Do wykorzystania przeznaczono także samą kulę, która może pełnić funkcję podstawki, domku dla lalki czy opakowania do jej bezpiecznego przenoszenia. W drugiej serii laleczek kule mają bardziej wyrazistą barwę, jednak ich struktura się nie zmieniła.Ogółem, seria druga wprowadza dodatki i niewielkie ulepszenia, jednak wcale nie zmienia charakteru laleczek.

Laleczki LOL Surprise seria trzecia
Największą rewolucję przyniosła seria trzecia laleczek LOL. Tym razem nie mogło być już mowy o samych kosmetycznych poprawkach, taka seria raczej by się nie sprzedała. Całkowitą nowością w serii trzeciej jest dodanie nowych kul – Confetti, Małe Siostrzyczki czy Zwierzaki. Warto wiedzieć, co znajdziemy w poszczególnych kulach!

Małe Siostrzyczki – Małe Siostrzyczki to kule nieco tańsze od zwykłych, w których można znaleźć słodkie bobasy, a dokładniej młodsze siostry laleczek-niespodzianek. Są one małych rozmiarów, ale przykuwają uwagę słodkim wyrazem twarzy, kolorowymi akcesoriami i starannością wykonania. Wcale nie jest tak, że małe laleczki nie są tak ładne jak ich większe siostry. Również ta mini-seria posiada szereg akcesoriów, jednak tym razem mniejsze laleczki kryją się pod pięcioma warstwami w kuli.

Zwierzaki – skryte są w kulach cieszących się ogromną popularnością.Każda kula posiada 7 warstw, w ostatniej zamiast laleczki, kryje się zwierzątko – może to być kot, pies, królik czy nawet chomik – nadal zawartość kuli jest niespodzianką. Zwierzaki tworzą komplet z laleczkami LOL, są utrzymane w podobnym stylu i kolorystyce, dlatego aby cieszyć się całą kolekcją, trzeba posiadać także Zwierzaki, na równi z Małymi Siostrzyczkami.

Confetti – to jedna z najbardziej poszukiwanych kul, która posiada aż 9 niespodzianek i tatuaż, którego nie można znaleźć w żadnej innej kuli. Dodatkowa warstwa sprawia najwięcej frajdy przy rozpakowywaniu. Ta kula wywołuje uśmiech na twarzy dziecka i zaskakuje, nawet przy kolejnym otwarciu. Pierwsze warstwy otwierane są poprzez przekręcenie kuli, natomiast ostatnią uwalnia się w wyniku pociągnięcia za wyznaczony sznureczek.

Laleczka LOL kryje się w warstwie z Confetti, które wystrzela wraz z figurką – górna część kuli się odchyla, a z jej wnętrza z hukiem wypada kolorowe confetti – sama laleczka jest zapakowana w woreczek, dlatego nawet po otwarciu ostatniej warstwy, trzeba jeszcze moment poczekać na jej odkrycie. Confetti to kula wzbudzająca spore emocje, dlatego szybko znika ze sklepowych półek.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments