Laleczka LOL Confetti POP

Laleczka LOL Confetti POP

Poradnik

Laleczka LOL Confetti POP – co oferuje zabawka z trzeciej serii popularnego LOL Suprise?

Laleczka LOL Confetti POP

Popularność laleczek LOL sprawiła, że każda mała dziewczynka pragnie mieć w kolekcji kilkadziesiąt laleczek, które można znaleźć w kulach-niespodziankach. Zaczęło się od stosunkowo prostej serii pierwszej, dziś na rynku można dostać serię trzecią popularnych laleczek. Firma MGA Entertainment w trzeciej serii zabawek oferuje nowe laleczki do wyboru, małe siostrzyczki czy zwierzaki. Wśród zabawek-niespodzianek pojawiła się całkowita nowość – laleczka LOL Confetti – warto wiedzieć co wyjątkowego w sobie kryje i dlaczego warto ją kupić.

Laleczka LOL Confetti POP – co można znaleźć w kuli?
Laleczka LOL Confetti POP jest marzeniem wielu dziewczynek, uwielbiających serię laleczek-niespodzianek. LOL Confetti jest wyjątkowa, ponieważ posiada dodatkowe warstwy, w których skrywają się różne akcesoria związane z laleczkami. Daje to dodatkową frajdę związaną z oczekiwaniem na pojawienie się laleczki. W każdej warstwie do odkrycia czekają nowe przedmioty, które tworzą całość wraz z laleczką:

warstwa 1. Naklejki zawierające sekretne informacje
warstwa 2. Naklejki do kolekcjonowania
warstwa 3. Buteleczka do wody
warstwa 4. Buciki
warstwa 5. Ubranko
warstwa 6. Akcesoria
warstwa 7. Tatuaż-pierścionek
warstwa 8. Konfetti
warstwa 9. Laleczka Niespodzianka z ukrytą wodną niespodzianką

W laleczkach POP Confetti to dodatkowa, 8 warstwa towarzysząca laleczce ma największe znaczenie i sprawia, że kula jest niepowtarzalna. Za pomocą specjalnych suwaków należy odkrywać poszczególne, kolorowe warstwy. Przy ostatniej, po pociągnięciu za sznureczek z kuli wyskakuje zabawka. Towarzyszy jej konfetti, które uwalnia się z kuli wraz z laleczką, sprawiając radość i zachwyt u dzieci. Jak w każdej kuli, nie wiadomo którą laleczkę znajdziemy po odkryciu wszystkich warstw. Laleczki LOL mają to do siebie, że stanowią niespodziankę. Właśnie z tego powodu dość trudno jest zebrać całą kolekcję, ponieważ każda kula skrywa inną zabawkę, a zawartość zawsze jest niewiadomą. Tajemnica sprawia jednak, że otwieranie kuli jest dodatkowo emocjonujące!

LOL Confetti POP – ile kosztuje i gdzie ją kupić?
Nowa seria 3 laleczek z Confetti to obiekt bardzo poszukiwany i tak naprawdę nie zawsze można na nią trafić na sklepowych półkach. Dobrze jest pytać sprzedawców i sprawdzać ofertę w dobrych sklepach z zabawkami. Uważajmy jednak na sprzedaż wysyłkową czy akcje internetowe, gdzie laleczki są oferowane w niskich cenach i niestety, bardzo często to marnej jakości podróbki, którym daleko jest do oryginału. O jakości laleczki świadczy między innymi oryginalne opakowanie i cena – laleczka LOL Confetti POP kosztuje standardowo około 55-60 złotych, nieco więcej niż zwykła kula-niespodzianka.

 

Laleczki lol polecane

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hanai
Hanai
5 lat temu
Czy fajne? :
     

Gdzie można kupić kule?? Oprócz allegro