Dziewczynki bawią się laleczkami lol

Poradnik

Laleczki lol w kuli niespodziance to nie tylko radość dla dzieci, ale również dla ich rodziców. Jak się okazuje, rodzice stają się współtwórcami filmików o przygodach laleczek, a następnie prezentują je na You Tube.

Okazuje się, że dobra zabawka to nie tylko frajda dla dzieci, ale również dla rodziców. I to nie tylko pod kątem zabawy, ale również rozwijania się jako, bloger lub wideobloger, np. na YouTube. Taką zabawką, jest niewątpliwie laleczka lol w kuli niespodziance, która nie tylko dostarcza wiele radości dzieciom, ale również ich rodzicom.

Co takiego w sobie ma, ta mała laleczka, że budzi tyle zainteresowania i emocji? Odpowiedź jest jedna. Jak każda dobra niespodzianka – dużo sekretów. Pierwszą zagadką, jest niewiadoma, co tym razem ukryte jest pod wszystkimi warstwami kuli, bo należy dodać, że może być tam wiele, od ubranek, bucików, torebek i biżuterii, a skończywszy na zwierzątkach i małych siostrzyczkach. Na koniec jeszcze sama laleczka, która za każdym razem, gdy otwieramy nową kulę, może mieć inny wygląd i cechy. Może to być błyszcząca królowa z limitowanej wersji, mulatka o niebieskich oczach i fryzurze, której pozazdrościłaby nie jedna celebrytka, rockmenka w czarnej skórze i ciemnych okularach, lub sportsmenka, w adidasach i obcisłych spodenkach. Różniących się laleczek, oraz możliwości z tym związanych, jest naprawdę wiele. Dotyczą one nie tylko samej zabawy tymi pięknościami, ale również wpływu jaki mają na rodziców, a dokładnie na ich zaangażowanie i kreatywność, w wykorzystywaniu kolekcji.

Jednym z tych kreatywnych działań, jest kręcenie filmików przez rodziców o przygodach laleczek, lub też o radosnym otwieraniu kul niespodzianek przez ich dzieci. Filmy stają się coraz bardziej profesjonalne, towarzyszy im dobry podkład muzyczny, oraz scenografia. Niejednokrotnie można też obejrzeć film z dobrze przygotowaną fabułą i ciekawymi dialogami. Mamy więc rodziców, wspólnie spędzających czas ze swoimi pociechami na tworzeniu laleczkowych przygód, z jednoczesnym budowaniem swojej internetowej marki, jako wideoblogera.

Wiele osób, traktując to początkowo jako zabawę lub hobby, zaczyna też podchodzić do tego, jako dodatkowego źródła przychodów. Laleczki stają się coraz bardziej popularne wśród dziewczynek, a więc rośnie zapotrzebowanie na wszystkie związane z tym tematy. Wśród informacji o nowych seriach, akcesoriach i dodatkach, staje się również modna prezentacja swojej kolekcji, w sposób bardziej kreatywny, niż tylko samo jej przedstawienie, lub omówienie. Laleczki biorą więc udział w zabawach, konkursach i licznych przygodach, które znajdują coraz więcej swoich odbiorców .

Można to szybko zaobserwować, wpisując w wyszukiwarkę You Tube – hasło: zabawa z laleczkami lol i zaraz mamy wiele różnych filmów, które mają olbrzymią oglądalność. Kto najwięcej ogląda takie filmiki? Prawdopodobnie sami zainteresowani, czyli dzieci, a szczególnie dziewczynki, w wieku od 5 do 9 lat, które być może wolą śledzić historie związane z laleczkami lol, niż bajki w telewizji. Czy jest to więc tymczasowy trend? Być może – tak, ale na pewno potrwa jeszcze przez długi czas. Wszystko to, dzięki wyjątkowo udanej zabawce z charakterem, która będąc tak małą i prostą zarazem, pobudza nie tylko kreatywność i wyobraźnię dzieci, ale również samych rodziców.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments