Arena Mody- fantastyczna gra, która wciągnie każdego. Najnowsze trendy w świecie mody.

Poradnik

Fantastyczna gra z którą nikt z pewnością nie będzie się nudził. Stwórz swój idealny wirtualny świat, gdzie spełnisz swoje marzenia. Poznasz wiele ciekawych koleżanek, fajnych chłopaków a także możesz mieć zwierzaczka.

Fantastyczna gra z którą nikt z pewnością nie będzie się nudził. Stwórz swój idealny wirtualny świat, gdzie spełnisz swoje marzenia. Poznasz wiele ciekawych koleżanek, fajnych chłopaków a także możesz mieć zwierzaczka. Dzięki tej grze staniesz si,e super modelką. Po wygraniu konkursu na Arenie Mody, otworzą się przed Tobą nowe opcje. Modny świat, który każdemu z pewnością przypadnie do gustu.

Zostań gwiazdą w świecie mody, a twoje ubrania staną się sławne w wirtualnym świecie. Świetna gra, w której można stworzyć swoją piękną modelkę i przejść z nią przez świat mody. Gra ta jest łatwa w obsłudze. Wszystko jest opisane prostym językiem oraz wszystko przejrzyście ułożone. Każdy może zagrać w ta grę, w której można znaleźć najnowsze trendy w modzie. Dzięki tej grze gracz ułatwi sobie swój wybór, robiąc zakupy w sklepie, aby ubranie było w 100 % modne. W tej grze można znaleźć również sporo mini gier, które w cudowny sposób sprawią, iż miło spędzi czas. W tej grze najpierw należy dostosować wygląd do wybranej osoby.

To jest nie tylko ubieranka. Tu można w każdej chwili zmieniać wygląd swojej bohaterki – twarz, włosy, dodatki czy tez ubrania – jednym słowem wszystko co się chce. Ponadto aktualizacje gry są co tydzień, także gracz z pewnością nie będzie się nudził z tą grą. Co tydzień nowe wspaniałe dodatki, Modne ubrania czy też modne fryzury. W tej grze również można projektować, dekorować własne mieszkanie na każdy dowolny sposób.

Oczywiście wszystko w grze jest zgodne z nowymi trendami. Swój dom można stworzyć dosłownie wszędzie, na plaży czy tez w górach. Oczywiście nie może również zabraknąć emocji. A gdzie emocje tam i wspaniały chłopak. Przez zabawę z ubiorem można upolować narzeczonego. Nie może również zabraknąć miejsca dla swoich pupilów. W tej grze można przebierać zwierzaczki czy też zmieniać ich wygląd, chodzić do fryzjera a nawet bawić się z nimi, aby miło spędzać czas. Zaczynasz zajmować się malutkim zwierzątkiem, a jak dorośnie będzie twoim milusim zwierzaczkiem.

 

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments