wiadomości łeba

Klasyczne zdjęcie na morskiej plaży

Pomorskie

Wielkimi krokami zbliża się okres letnich wakacji, urlopów i pięknej pogody. Tysiące, a może i dziesiątki tysięcy turystów wyruszy w tym sezonie nad polskie morze. Cudowne krajobrazy, piaszczyste plaże, niesamowite wydmy a ponadto fale, to przepiękny nadmorski obraz.

Klasyczne zdjęcie nad morzem

 

Znakomite miejsce na odpoczynek, szaleństwo i genialna okazja na spędzenie trochę czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jest tyle pięknych miast nieopodal morza, że aż trudno jest wybrać konkretny kierunek. Kołobrzeg, Jastarnia, Świnoujście, Łeba, to niewątpliwie miejscowości jedne z licznych wspaniałych miejsc w naszym państwie. Wolny czas na wczasach możemy wykorzystać na naprawdę mnóstwo różnorakich sposobów – podróże stateczkiem, na skuterach wodnych bądź na bananach dmuchanych to wspaniałe zabawy na wodzie. W poniektórych miasteczkach dostępne są również wesołe miasteczka dla dzieci a ponadto automaty z różnymi grami. Na pewno skorzystają z nich też dorosłe osoby, ponieważ nie jest to zabawa jedynie dla dzieci.

Znakomitym pomysłem jest także sesja zdjęciowa nad morzem. Cudowne, zapierające dech w piersiach widoki, słońce, a więc doskonałe oświetlenie, to doskonałe warunki techniczne do robienia zdjęć.

Klasyczne zdjęcie nad morzem będzie zjawiskowo prezentowało się w rodzinnym albumie. Zdjęcia, kiedy turlamy się z wydmy, to tylko jeden przykład. Będziemy mogli także uzbroić się w etui wodoszczelne do swojego sprzętu fotograficznego i przeprowadzić zdjęcia w wodzie lub nawet pod wodą.

Są to na pewno bardzo kreatywne pomysły na zdjęcie, które zainteresują naszych przyjaciół i krewnych. Musimy pamiętać o tym, by z obiektywem być ostrożnym na plaży – upadek naszego obiektywu do piachu może zwiastować jego poważną awarię.

Źródło artykułu na portalu wiadomości Łeba

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments