Zlot miłośniczek laleczek lol

Zlot miłośniczek laleczek lol

Polecane

Zlot miłośniczek laleczek lol – Laleczki lol w kuli niespodziance podbijają serca nie tylko samym dzieciom. Okazuje się, że są również inspiracją do tworzenia lokalnych imprez dla całych rodzin.

Zlot miłośniczek laleczek lol

Tego jeszcze nie było, aby tak drobna zabawka osiągnęła tak wielki sukces. Przypomnijmy, że jest to mała laleczka i wiele związanych z nią gadżetów i dodatków zamkniętych w kuli niespodziance. To, co wyróżnia te maleństwa od innych podobnych tego typu zabawek, to dobra jakość i wyjątkowe zróżnicowanie.

Polega to na tym, że nigdy nie wiemy jaka laleczka znajduje się w kuli. Może to być baletnica, aktorka, mamuśka, przeciwniczka, królowa i bizneswomen. To jednak tylko mały wycinek wszystkich charakterów dostępnych dla tego produktu. Zawsze możemy spodziewać się, że coś nas zaskoczy. Będzie to nowa fantazyjna fryzura, rockowe ubranko, lub bajeranckie buciki. Producent bardzo świadomie użył potęgi wyobraźni, aby prowokować nasze córeczki do chęci gromadzenia i kolekcjonowania wszystkich dostępnych serii.

Wracając jednak do sukcesu, jaki osiągnęła ta zabawka, to nie można pominąć pewnego zdarzenia, które miało miejsce w jednym z niemieckich miasteczek, a był to zlot miłośniczek laleczek lol w kuli niespodziance. Mamy do czynienia z różnymi zlotami jak np. zloty miłośników fantasy, zloty starych samochodów, zloty miłośników piwa, ale żeby zloty laleczek lol? Okazało się, że była to dość wystawna całodniowa impreza, na której oprócz prezentacji wszystkich możliwych odmian laleczek lol i towarzyszących im akcesorii, były również koncerty, konkursy i wiele różnych atrakcji przeznaczonych, w dużej mierze dla miłośniczek tych małych piękności.

Oczywiście były też sąsiadujące imprezy, jak np. legolandia lub hotweels, które dedykowane były bardziej dla chłopców, jednak sama oprawa i ilość atrakcji na imprezie małych kolekcjonerek laleczek lol górował nad wszystkimi innymi uroczystościami tego dnia. Jak możemy się domyślić, koncerty muzyczne oraz inne atrakcje były wykonywane przez artystów wystylizowanych na Lolki, a kolory i scenografia miejsca, były odzwierciedleniem świata małych lalek. Krótko mówiąc, w momencie, kiedy rodzice zaciągnięci przez swoje pociechy, znaleźli się już na miejscu zlotu, to mogli poczuć się jak w bajce i to w bajce dla małych dziewczynek. Było tam wszystko.

Począwszy od gastronomii, samochodów, olbrzymich dmuchanych namiotów dla lalek, a skończywszy na różowych balonach i wielkich laleczkach spacerujących po uliczkach. Wszystko to wyglądało jak ze świata lalek lol, a wszechobecny śmiech i radosne wrzaski czyniło to miejsce wyjątkowym.

Można było przebrać się za dowolną wybraną przez siebie laleczkę. Do tego celu służyły specjalne kolorowe namioty, do których z jednej strony wchodziło dziecko lub rodzic, a w niespełna minutę wychodziła duża i żywa laleczka lol. Śmiech, który można było wówczas usłyszeć, był tak zaraźliwy, że wszyscy tam chodzili i prawie płakali ze śmiechu. Cała impreza trwała do wieczora, gdzie przy wspaniałych fajerwerkach, wszyscy mogli cieszyć się różnymi smakołykami (oczywiście w różowych lub złotych kolorach) oraz korzystać z wielu atrakcji i zabaw.

Były więc potężne dmuchane place zabaw, kule wodne, w których można było pływać po specjalnym basenie, trampoliny, sale śmiechu i karuzele. Niewątpliwą atrakcją było małe zoo laleczek lol, w którym można było podziwiać takie zwierzaki jak: gadające papugi, lamy, zebry, kucyki i małe kózki. Co więc wpłynęło na taki sukces, że laleczki lol są już tak popularne, że nawet mają swoje własne imprezy lokalne?

A może to nie popularność, ale czysta reklama, aby zwiększyć sprzedaż kul w niespodziance? Oczywiście odpowiedzi mogą być różne, ale faktem jest, że małe intrygujące zabawki, sprawiły wiele zamieszania. Wiąże się to zarówno z wielką modą na kolekcjonowanie tych laleczek, jak i dużą popularnością w zakresie tworzenia komercyjnych filmików na you tube przez samych rodziców.

Tak czy inaczej, mamy do czynienia z dużymi możliwościami, które sprawiają, że zainteresowanie laleczkami wciąż rośnie. Teraz, pozostaje nam już tylko czekać na pełnometrażowy hollywoodzki film o przygodach tych małych piękności.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments