Seria trzecia LOL Suprise

Seria trzecia LOL Suprise – Małe Siostrzyczki

Polecane Poradnik

Seria trzecia LOL Suprise – Małe Siostrzyczki (Lil Sisters). Co warto o nich wiedzieć?

Seria trzecia LOL Suprise  – Małe Siostrzyczki

Mimo że seria 3 LOL Suprise zadebiutowała na polskim rynku już jakiś czas temu, zainteresowanie laleczkami nie słabnie. Małe siostrzyczki są nowym dodatkiem, który pojawia się dopiero w najnowszej serii – nie brakuje więc dziewczynek, które chcą zebrać również całą kolekcję młodszych siostrzyczek laleczek LOL, a jest ich aż 35. Co warto wiedzieć o małych siostrzyczkach? Poniżej kilka słów o tym, czym charakteryzuje się Lil Sisters.

Lol Suprise Lil Sisters – co znajdziemy w kuli?
Małe siostrzyczki tak jak i inne zabawki LOL, pojawiają się w kulach. Każda kula to niespodzianka, nigdy nie wiadomo, co znajduje się we wnętrzu, dlatego tak trudno jest zebrać całą kolekcję. Małe siostrzyczki skryte są w 5 warstwach w mniejszej kuli niż LOL Suprsise. Nie oznacza to jednak, że gwarantują mniej zabawy i emocji.

Wiemy, co znajduje się w poszczególnych warstwach:
warstwa 1. Naklejki zawierająca sekretne informacje
warstwa 2. Naklejka Kolekcjonerska
warstwa 3. Akcesoria
warstwa 4. Ubranko
warstwa 5. Laleczka – Niespodzianka Lil Sisters

W zestawie oprócz wymienionych wyżej warstw, możemy znaleźć również plakat kolekcjonerski. Poszczególne warstwy otwiera się dokładnie tak samo jak w przypadku większych kul, za pomocą foliowych suwaków. Małe siostrzyczki to laleczki mniejszych rozmiarów, które mają słodki wygląd, ciekawe barwy i zawsze modne stylizacje.

Seria trzecia LOL Suprise Lil Sisters,

Kreacje laleczek są naprawdę różnorodne, w kulach można znaleźć księżniczki, buntowniczki czykreacje pełne brokatu. Do laleczek dołączone są małe akcesoria tworzące komplet z figurkami. Kule, w których skrywają się zabawki, występują w 4 barwach – różowej, złotej, jasnoróżowej i jasnoniebieskiej. Również kule mają zastosowanie, pełnią funkcję podstawki, domku czy pudełka do bezpiecznego przenoszenia laleczek np. w plecaku.

Laleczki LOL Lil Sisters, podobnie jak standardowe laleczki czy zwierzaki, posiadają specjalne funkcje, ujawniające się dopiero po kontakcie z wodą. Mogą siusiać, pluć, zmieniać barwę czy płakać – warto sprawdzić, jak zmieni się pod wpływem wody nasza laleczka! Przypomnę, że każda mała siostrzyczka ma swoją większą siostrę, a ta również zwierzaka – tym samym wszystkie figurki dostępne w serii 3 tworzą komplet! Którą laleczkę posiadamy i jak wygląda jej większa wersja, możemy dowiedzieć się z plakatu dołączonego do każdego zestawu.

Lil Sisters- gdzie można kupić kulę?
Małe siostrzyczki to jeden z najnowszych i przy tym najbardziej poszukiwanych dodatków. Seria 3 pojawia się na półkach dobrych sklepów z zabawkami czy hipermarketów, ale równie szybko z nich znikają. Dlatego czasem trzeba popytać w kilku sklepach, zanim znajdziemy interesującą nas kulę.

Mimo iż kula z małymi siostrzyczkami jest mniejsza i ma zaledwie 6 warstw, musimy za nią zapłacić około 45-50 złotych, czyli niewiele mniej niż w przypadku standardowej laleczki LOL. Ogółem jednak mała kula cieszy się dużym zainteresowaniem i na pewno jest warta zakupu, podobnie jak inne laleczki LOL, które zawsze dają sporą frajdę, szczególnie przy otwieraniu.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments