Laleczki LOL w kuli

Seria laleczek z konfetti i małe siostrzyczki

Polecane

Specjalnie dla fanów Lol Surprise omawiamy dwie serie laleczek – Confetti Pop oraz małe kule – siostrzyczki. Obie kryją w środku niesamowite wrażenia. Frajda z rozpakowywania gwarantowana.

Zabawki o jakich mowa, czyli Lol Surprise już od dłuższego czasu utrzymują się na topie w świecie dziewczynek. Zabawne, niewielkich rozmiarów laleczki zmieniają akcesoria i wielkość. Do dyspozycji mamy naprawdę wiele wariantów tej zabawki. Kule Lol mają swoje mniejsze odpowiedniki – są nimi kule Sisters, które w swoim wnętrzu kryją… mniejsze modele tych samych laleczek. Siostrzyczki tych, które już się ukazały. Jedną z najnowszych serii jest także edycja Confetti Pop, która kryje nie tylko więcej niespodzianek, ale także na końcu zaskoczy fanów zabawki. W tym przypadku wystarczy dotrwać do końca odpakowywania kuli, a wtedy czeka nas prawdziwy wybuch radości.

 

Czym się różnią siostrzyczki?

 

Duża kula Lol Surprise mieści dużą lalkę, natomiast seria z siostrzyczkami jest mniejsza. W środku znajdziemy także mniejszą laleczkę. W dużej kuli znajdziemy aż 7 niespodzianek, natomiast w mniejszej 5. Po odrywaniu kolejnych warstw możemy dowiedzieć się, co na nas czeka dalej. Tak jak w przypadku większych odpowiedniczek, małe kule kryją rebusy oraz naklejki. Te podpowiadają nam, że siostrzyczki mogą zmieniać kolor i płakać. Kiedy odpakujemy całą folię okazuje się, że kula otwiera się. Tam, w jej wnętrzu znajdują się główne niespodzianki. Wszystkie opakowane w różowe, słodkie woreczki. Największy z nich oznacza oczywiście naszą laleczkę. Ale oprócz niej znajdziemy także akcesoria. Jakie? Nieco inne niż w przypadku starszych „sióstr”. Tutaj czeka na nas torebka dla laleczki! Ta jednocześnie może służyć jako nosidełko dla malutkiej. Oprócz tego nasza laleczka będzie miała buciki. Ale to nie wszystko. Nie w każdej kuli zdarza się to samo. Czasami znajdziemy tam niespodzianki dla starszej siostrzyczki, takie jak na przykład opaska, kapelusz i buciki dla dużej wersji lalki. Siostrzyczka stanowi tylko niejako dodatek do kuli. Jeśli w swoich zbiorach akurat nie mamy większej wersji (starszej siostrzyczki), akcesoria mogą się przydać dla innych modeli. Wszystkie są tej samej wielkości i pasują na nie wszystkie ubranka i inne elementy stroju. Może też się trafić zawieszka – łańcuszek do kuli, który można do niej przyczepić i nosić jako brelok. Mniejsze wersje, tak jak ich starsze siostry mają identyczne fryzury, kolorowe włosy. Są po prostu miniaturową wersją tradycyjnej kuli Lol.

 

Lol Surprise Confetti Pop

 

Seria trzecia Lol Surprise została wypuszczona w nowej wersji Confetti Pop. Jak sama nazwa sugeruje, w środku czeka na nas konfetti. W tej serii czeka nas aż 9 niespodzianek podczas rozpakowywania kuli. W przeciwieństwie do poprzednich kuli, tutaj znajdziemy pewien bonus – tatuaż. Oprócz tego, na końcu czeka na nas wybuch kolorowego konfetti. Tutaj prezenty są dawkowane stopniowo. Poprzez przekręcanie kuli w odpowiedni kierunku otwieramy kolejne skrytki, w których schowane są różowe woreczki. W nich oczywiście akcesoria dla naszej laleczki. Wśród nich możemy natknąć się na naszyjniki, sukienki, bluzeczki, spódniczki, kombinezony, okulary przeciwsłoneczne itp. oczywiście nie należy zapominać o ślicznych bucikach, a także buteleczce do picia. W zależności od modelu są to różne rodzaje – kubeczki termiczne, bidony, ozdobione różnymi kolorami, a nawet brokatem. Na końcu znajdujemy pasek, za który należy pociągnąć, aby kula wybuchła! Po mocnym naciągnięciu sznureczka, odskakuje górna półkula i wyskakują z niej kolorowe, papierowe konfetti oraz zapakowana w woreczek laleczka. To punkt kulminacyjny odpakowywania kuli z tej serii.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments