Mini laleczka niespodzianka, czyli co się kryje w siostrzyczkach z serii trzeciej

Informacje Polecane

Małe siostrzyczki seria trzecia – bo o nich mowa, to produkt, który musi mieć każda posiadaczka laleczki Lol Surprise. Ta seria kryje w sobie mniejsze odpowiedniki tych samych modeli.

Ktoś, kto interesuje się zabawkarskim rynkiem wie, że Lol Surprise to zabawki przyciągające jak magnes, a wszystko z powodu tajemnic, jakie skrywają. Wnętrze kulistego opakowania zainteresowało już tysiące dzieci. Tym razem, warte zauważenia są małe laleczki kolekcjonerskie, wyprodukowane w serii trzeciej. Wśród nich znajdziemy Little Sisters, czyli Małe Siostrzyczki, a to oznacza, że poprzednie lalki mają teraz swoje młodsze siostry – czyli mniejsze odpowiedniki. Akcesoria, jakie dołączono do tej serii zaskoczą niejedną osobę.

Małe Siostrzyczki to kolekcja, tak jak poprzednie – dla dzieci, które uwielbiają być odkrywcami. Ukryte w kulach miniaturki można odkrywać, otwierać oraz bawić się na wiele sposobów. Cała seria zapewnia nie lada frajdę. Szczególnie dla tych, którzy już wcześniej mieli do czynienia z Lol Surprise. Małe „Sisters” to o wiele więcej niż same figurki. Warto się przekonać, co jeszcze ukrył w nich producent. A tajemnic jest niemało, bo mimo mniejszych rozmiarów kulki, ukryto w niej pięć niespodzianek.

 

Miniaturki starszych sióstr – wszystkie do skompletowania

 

Każda z kul Lol Surprise to wielka niewiadoma. Nie można mieć pewności co kryje się w jej wnętrzu. Wiemy tylko, że jest to jedna z ponad 35 laleczek i dołączone do niej, różne akcesoria. Kulki kryją niespodzianki, które są umieszczone w pięciu warstwach produktu, dlatego też pod każdą warstwą folii znajdziemy coś przydatnego w zabawie. Jedną z ciekawszych rzeczy, jaką można powiedzieć o laleczce ukrytej w kuli jest fakt, że zabawka reaguje na wodę. Co to oznacza? Otóż, w przypadku zanurzenia laleczki w wodzie, może ona np. zmienić kolor włosów lub skóry. W środku kulki znajdziemy różne, ciekawe akcesoria specjalnie dla jej starszej siostrzyczki (lub jakiejkolwiek większej laleczki z innych serii). Wśród nich można znaleźć między innymi torebki, okulary, buciki, naklejki. Z laleczek siostrzyczek możemy złożyć kolekcję składającą się z ponad 35 modeli. To prawdziwa gratka dla najmłodszych przedstawicielek płci pięknej. Tę niezwykłą kolekcję można łączyć z poprzednimi, bo przecież można tam odnaleźć identyczne, starsze siostry naszych miniaturek. Można tworzyć z nich ogromne zestawy i bawić się do woli.

Laleczki Lol Surprise podbiły serca dzieci i przykuwają ich uwagę nie tylko ze względu na czekające w środku niespodzianki. Również estetyka i urocza kolorystyka sprawia, że posiadanie ich i patrzenie na nie staje się przyjemnością. Niektóre z nich na przykład posiadają brokatowe włosy! Zabawki te doskonale sprawdzą się jako prezent dla dziewczynki. Można być pewnym, że gdy otrzyma swoją pierwszą kulę, zaszczepimy w niej ducha kolekcjonera i nie poprzestanie na jednej laleczce.

Kule Lol Surprise są odpowiednie dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. W ubiegłym roku były jedną z najpopularniejszych zabawek na rynku, wyróżniono ją też w plebiscycie Zabawka Roku. Do dziś kulki wzbudzają wiele pozytywnych emocji u najmłodszych i nigdy się nie nudzą. Ich ilość dostępna w sprzedaży zadowoli każde gusta i sprawi, że zabawa będzie różnorodna.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments