leasing bez bik

Leasing Bełchatów zadzwoń 887 332 665

Polecane

Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i dzierżawy.
Przedmiot, który leasingujesz na podstawie umowy nie jest twój, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Tomaszów Mazowiecki

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci potrzebne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Młode firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skonsultujesz się z agentami, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą prostego formularza, który zamieszczony jest na stronie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

Podczas rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a niewiele ich potrzeba) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Nakłady pieniężne poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i odliczamy od podatku dochodowego. Rozmowa z doradcą, który przeanalizuje finanse i podatki, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to ogromne ułatwienie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest banalne. Dokonujesz wyboru auta, ustalasz warunki finansowania, składasz wniosek zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
odbierasz samochód z salonu. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Jeździsz nowym autem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad wszelkimi sprawami technicznymi sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Prawidłowo opracowane ubezpieczenia zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie awarii, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Niewątpliwy atut to że nie masz obowiązku kupienia auta, które masz w leasingu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i starania o korzystną sprzedaż również nas nie obchodzą.

Możesz bać się o to, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Tomaszów Mazowiecki oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz też być spokojny, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, możesz przekształcić zapisy umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy człowiek może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który, nam odpowiada, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W umowie zawiera się warunek, że posługujemy się autem, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nie ma żadnego przymusu wykupu samochodu.

Firma Leasing Tomaszów Mazowiecki wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu osobistego, zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciągu z konta.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Może być to rozwiązanie korzystne jeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Tomaszów Mazowiecki

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments