Laleczki Lol seria 3

Polecane

Czyli co warto o nich wiedzieć i jak dokonać udanego zakupu? Laleczki LOL seria 3 – co warto o nich wiedzieć i czym się charakteryzują. Doskonały poradnik dla rodziców, którzy nie wiedzą którą laleczkę kupić dla swojej pociechy.

Laleczki Lol seria 3 – czyli co warto o nich wiedzieć i jak dokonać udanego zakupu?

Laleczki LOL podbijają polski rynek – coraz częściej pojawiają się one u naszych pociech i okazuje się, że doceniają je nie tylko dziewczynki. Obecnie w sklepach z zabawkami można kupić już serię trzecią laleczek niespodzianek, ku uciesze najmłodszych. Warto jednak wiedzieć jak wybrać najlepsze laleczki i na co zwracać uwagę, planując ich zakup.

Laleczki LOL – co to takiego?

Laleczki LOL to lalki kolekcjonerskie w specjalnych kulach. Nie w tym jednak kryje się sekret laleczek – każda kula to niespodzianka, skrywająca się aż pod siedmioma warstwami kolorowej folii. Frajdą jest już samo rozpakowanie kuli, a przecież dziecko nie wie, co kryje jej zawartość. Oprócz samej figurki, we wnętrzu pakowania znajdują się akcesoria takie jak części garderoby czy naklejki, tworzące wspólnie całość. Seria 3 wzbogaciła laleczki LOL nie tylko o same figurki, ale również o postacie zwierząt oraz innych zabawek, pogrupowanych w zestawy. Jest bardzo zróżnicowana, dlatego rodzice coraz częściej poszukują jej w sklepach z zabawkami. Każda seria laleczek LOL to kilkadziesiąt kul, a więc naprawdę spora liczba zabawek do kolekcjonowania. Ogromnym plusem zabawek jest ich doskonała, kolorowa stylistyka i naprawdę wysokiej jakości wykonanie. W 3 serii LOL znajdziemy kilka najpopularniejszych laleczek do kolekcji:

LOL Surprise laleczka w kuli – jest to najpopularniejszy i najczęściej pojawiający się wariant. W każdej kuli LOL kryje się laleczka wraz z dodanymi do niej akcesoriami, z czego w jednej kuli można znaleźć nawet do 7 przedmiotów niespodzianek. Ważne jest to, że każda lalka z kolekcji czymś się różni – może być to strój, kolor włosów czy same akcesoria, dlatego kolekcjonowanie i odkrywanie nowych kul to zawsze świetna frajda. Laleczki LOL wchodzą z interakcję z wodą, każda w inny sposób. Wśród nich znajdują się modele które pod wpływem działania wody zmieniają kolor włosów czy siusiają.

Lol Suprise Zwierzątka – to całkiem nowy i niezwykle ciekawy wariant, który pojawił się w 3 serii zabawek. W tej kolekcji każda kula ma 7 warstw niespodzianek, przy czym w jednej z nich znajduje się figurka zwierzątka. Są one zróżnicowane, wśród nich można znaleźć chomika, psa czy kota, a do figurek zwierząt również dołączone są akcesoria. Wszystkie zwierzątka znajdowane w kulach są utrzymane w tej samej kolorystyce i charakterze co laleczki LOL, dlatego tworzą z nimi spójną całość, ku radości najmłodszych.

Lol Suprise Małe Siostrzyczki – jest to mniejsza i tańsza wersja laleczek LOL, kryjąca się w 5 warstwach. Mini laleczki posiadają dołączone do nich akcesoria, które podobnie jak reszta niespodzianek, tworzą całość.

Jaką laleczkę LOL wybrać?

Wielu rodziców staje przed dylematem, jaką laleczkę LOL wybrać dla swojego dziecka. Trzecia seria jest na tyle różnorodna, że rodzice mają większe pole do wyboru, które powinno być zgodne z zainteresowaniami dziecka. Dla maluchów kochających zwierzątka, wybór LOL Suprise Zwierzątka będzie idealny, dziewczynki natomiast uwielbiają zarówno laleczki standardowe jak i ich małe siostrzyczki. Warto również zwracać uwagę na cenę, ponieważ nowa seria zabawek wprowadza spore rozbieżności – najtańsze są mini siostrzyczki i zwierzątka (30-40 złotych), a ceny innych kul są naprawdę zróżnicowane, mogą kosztować nawet powyżej 100 złotych, w zależności od zawartości. Pamiętajmy jednak, że zabawki zawierają małe elementy, które nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia. Laleczki LOL idealnie nadają się na prezent, ponieważ ich rozpakowywanie i później kolekcjonowanie laleczek sprawia dziecku dużą radość. Musimy się jednak liczyć z tym, że jak sama nazwa mówi, laleczki to niespodzianki i nie wiadomo, czy kupiona zabawka nie zdubluje się z tą, które nasza pociecha już posiada. Laleczki LOL można kupić w dobrych sklepach z zabawkami takimi jak choćby Smyk i zwykle nieco taniej poprzez sprzedaż internetową. Wiele ofert sprzedaży laleczek można znaleźć choćby na popularnym Allegro.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments