Laleczki LOL seria 2

Polecane

Co warto o niej wiedzieć i co oferuje cała kolekcja zabawek. Opis 2 serii Laleczek LOL, które podbijają polski rynek. Wskazówki odnośnie tego co można znaleźć w poszczególnych warstwach kul oraz porady dotyczące zakupu oryginalnych laleczek LOL.

Laleczki LOL seria 2 – co warto o niej wiedzieć i co oferuje cała kolekcja zabawek

Kilka tygodni temu na rynku zadebiutowała 3 seria Laleczek LOL, nie oznacza to jednak, że w sprzedaży nie znajdziemy kuli z serii 2. Jest ona bardzo popularna, dlatego wiele dzieci nadal pożąda zabawek z tej serii, szczególnie jeśli brakuje im całej kolekcji. Laleczki LOL to zabawki-niespodzianki ukryte w kulach posiadających aż 7 warstw, których rozpakowywanie jest zawsze ogromną frajdą! Do tego można łączyć serie – obecnie zgromadzenie całej kolekcji to kilkadziesiąt lalek z trzech różnych serii i szeregu zawartych do nich akcesoriów. Warto wspomnieć, co dzieci mogą znaleźć właśnie w 2 serii tego niezwykle popularnego produktu.

Laleczki LOL, które można znaleźć w serii 2

W serii 2 popularnych laleczek zabawka-niespodzianka skryta jest pod siedmioma warstwami kolorowej folii – każda warstwa kryje w sobie jakąś niespodziankę i praktyczne wskazówki odnośnie tego, co można za chwilę znaleźć – napięcie powinno narastać aż do odsłonięcia kulminacyjnej, ostatniej warstwy. Folię odsłania się przy pomocy specjalnych suwaków, które zapewniają prawidłowe otwarcie kolejnych warstw kuli. W serii 2 jest to:

warstwa 1 – naklejka z sekretem

warstwa 2 – naklejki kolekcjonerskie

warstwa 3 – buteleczka na wodę

warstwa 4 – buciki dla lalki

warstwa 5 – ubranko dla lalki

warstwa 6 – inne akcesoria

warstwa 7 – laleczka niespodzianka

Wszystkie akcesoria dołączone do laleczki utrzymane są w tym samym stylu i kolorystyce, dzięki czemu cała zawartość kuli tworzy spójną całość. Zabawki cechuje wysoka jakość każdego detalu, staranność wykonania i żywa kolorystyka. Każda laleczka LOL wyposażona jest w dodatkowe funkcje związane z wodą – może zmieniać kolor włosów, płakać czy nawet siusiać. Części laleczek pod wpływem działania wody pojawiają się gwiazdki na oczach. Sama kula w której znajduje się zabawka również pełni kilka istotnych funkcji – może być podstawką do postawienia lalki, zestawem do kąpieli, zestawem do zawieszania czy ochronną obudową przydatną do noszenia lalki w torebce lub plecaku. W całej serii 2 do zebrania kolekcji potrzeba zgromadzić aż 35 różnorodnych laleczek. Wszystkie laleczki są pakowane losowo, dlatego nigdy nie wiadomo, co znajduje się w środku i na którą laleczkę można trafić – na opakowaniu nie znajdziemy żadnych wskazówek odnośnie zawartości i to dodatkowy plus tej serii.

Laleczki LOL – czy naprawdę warto je kupować?

Laleczki LOL są obecnie bardzo popularne i stanowią marzenie prawie każdej dziewczynki. Jest to seria poszukiwana, dzieci uwielbiają kolekcjonować laleczki i zbierać do nich nowe akcesoria. Obecnie na rynku pojawia się seria 3 zabawek, która może być uzupełnieniem wcześniejszych kul-niespodzianek, a także wzbogaceniem akcesoriów o małe siostrzyczki czy zwierzątka. Standardowa cena laleczek z drugiej serii to około 50-55 złotych w dobrych sklepach z zabawkami, takich jak Smyk. Mimo iż cena produktu jest stosunkowo wysoka, w okresie największego popytu na zabawki, laleczki z serii 2 było ciężko znaleźć na sklepowych półkach! Mówi to samo za siebie o jakości produktu oraz o tym, że zaufało mu tysiące rodziców.

Zanim zdecydujemy się na zakup produktu, trzeba wiedzieć czego dokładnie oczekuje dziecko i czy faktycznie laleczka okaże się trafionym prezentem. Każda dziewczynka kochająca lalki, małe ubranka i niespodzianki powinna być jednak zachwycona z takiego podarunku. Warto jednak pamiętać, że laleczki LOL nie nadają się dla dzieci poniżej 3 roku życia, ponieważ w swoim opakowaniu zawierają małe, łatwe do połknięcia elementy. Rodzice planujący zakup powinni w szczególności uważać na podróbki rodem z Chin, które pojawiają się coraz częściej na rynku z racji ogromnej popularności laleczek – są one dostępne szczególnie w sprzedaży wysyłkowej, gdzie nie ma możliwości dokładnego obejrzenia produktu. Sygnałem ostrzegawczym powinna być między innymi zaniżona cena laleczek, brak kartonowego opakowania czy rozbieżności w nazwie – najlepiej czytać dokładnie opis oferty, a każda nieścisłość powinna wzbudzać w nas wątpliwości. Mimo iż podróbki można kupić za około 20 złotych, są one bardzo słabo wykonane i nie mogą konkurować w żaden sposób z oryginalną laleczką. Z tego powodu powinno się ich unikać – nie ma się co oszukiwać, oryginału za około 20 złotych na pewno nie kupimy!

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments