Laleczki LOL – niespodzianki w kuli

Polecane

Laleczki LOL – niespodzianki w kuli

Ostatnimi czasy wybuchł „szał” na kolekcjonowanie. Z pewnością każdy z nas posiada jakieś figurki z Kinder Niespodzianki czy niegdyś bardzo popularne karteczki. Nastała nowa moda na laleczki LOL i to ona teraz wszędzie obowiązuje.

Co oznacza LOL i czym one są?

LOL to małe laleczki, które ukryte są w kulach. Każda z kul ma po siedem warstw i w każdej z nich ukryta jest inna niespodzianka. W poszczególnych warstwach możemy znaleźć:

– warstwa pierwsza – naklejki z informacjami,

– warstwa druga – naklejki kolekcjonerskie, które można wkleić np., do albumu. Na tych naklejkach ukazują się funkcje, jakie posiadają laleczki LOL.,

– warstwa trzecia – butelka do wody. W momencie, gdy napełnimy buteleczkę wodą odkryjemy jej magiczne zastosowanie,

– warstwa czwarta – buciki,

– warstwa piąta – ubranko lub sukieneczka,

– warstwa szósta – akcesoria, które znacznie wzbogacają ubiór laleczki,

– warstwa siódma – plakat kolekcjonerski no i oczywiście ukryta laleczka.

 

Co potrafią ukryte w kuli laleczki?

Każda laleczka LOL należy do jednej z 8 grup lub do danego klubu. Z tego względu wyróżniamy laleczki błyszczące, klub przeciwniczek, klub duchów, klub sportowy, klub radosny, grupę tancerek, klub czarujących oraz aktorki. Każda z tych laleczek posiada inną funkcję, która jest ukryta – uruchamia się w momencie wlania wody do laleczki LOL. Laleczki LOL mogą płakać, zmieniać kolor, a nawet pluć wodą. Każdą z lalek z łatwością można kupić, choć są te bardziej popularne jak i mega unikatowe.

Każda z funkcji, którą posiada dana laleczka LOL ma swoją naklejkę, którą możemy umieścić np., w albumie lub plakacie. Jako ciekawostkę dodamy, że niektóre z lalek posiadają nawet po dwie ukryte funkcje!

Pierwsza seria laleczek LOL

Pierwsza seria laleczek LOL niespodzianek, która ukazała się w sprzedaży zawiera ponad 45 różnych bohaterek. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej każda z laleczek ukryta jest pod siedmioma warstwami różnych niespodzianek. Niektóre z tych laleczek bardzo ciężko zdobyć i już zalicza się je do unikatowych.

Druga seria laleczek LOL dostępna już w Polsce!

Podobnie jak w pierwszej serii laleczek LOL do sprzedaży trafiło kilkanaście nowych bohaterek ukrytych pod siedmioma warstwami różnych akcesoriów. Laleczki LOL z drugiej serii można kąpać i karmić. Ta laleczka również może płakać, zmieniać kolory, a nawet zabrzęczeć. Kula laleczki LOL pełni cztery różne funkcje: dzięki obudowie można nosić ją w torebce, jest wystawą dla laleczki, zawiera zestaw do kąpieli oraz zestaw do zawieszenia. W drugiej serii laleczek LOL w kuli jest 35 lalek do zebrania. Kto będzie pierwszy i zdobędzie wszystkie 35 laleczek? Oby przytrafiło się to komuś, bo podobnie jak z pierwszą serią laleczek LOL w kuli kilkanaście z nich jest już unikatowych i bardzo ciężko je zdobyć. Koniecznie już dziś sprawdź ile sztuk laleczek dostępnych jest w sklepie internetowym lub stacjonarnym z zabawkami SMYK. Spiesz się, bo może okazać się, że się spóźniłeś i nie ma już w sprzedaży tych laleczek, które obecnie biją furorę na całym świecie!

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments