L.O.L. Surprise lalka niespodzianka, schowana w kuli przepełnionej niespodziankami.

Informacje Polecane

Jeśli Twoje dziecko kocha niespodzianki i prezenty zabawka L.O.L. Surprise jest idealna dla niego. Każda warstwa kuli, w której schowana jest piękna lalka to kolejny upominek dla Twojej pociechy i jej nowego przyjaciela.

Każdy, kto ma w domu dziecko, wie doskonale jak szybko zmieniają się trendy, jeśli chodzi o zabawki. Raz modne są maskotki ze sklepów, raz figurki, a teraz jest ogromny szał na lalki i to nie byle, jakie! Dokładnie chodzi o L.O.L. Surprise firmy Play Doh, czyli lalka niespodzianka w kuli. Jest to seria kolekcjonerskich, różnokolorowych kul, w których ukrywa się laleczka pod kilkoma warstwami. Mało tego, każda warstwa to szaleństwo niespodzianek! Są aż 3 serie tej zabawki, a w każdej można znaleźć kilkadziesiąt różnych lalek.

Jak się bawić L.O.L. Surprise?

To bardzo proste. Najpierw musisz zerwać po kolei warstwy kuli. Każda z nich zawiera niespodzianki, prezenty, gadżety, a także małe podpowiedzi, która laleczka jest w środku. Po rozpakowaniu całej kuli, możesz ubrać swoją księżniczkę w rzeczy, które wcześniej odkryłaś i rozpocząć zabawę. Napełnij buteleczkę wodą i daj pić swojej lalce. Zobacz, co potrafi Twoja nowa przyjaciółka.  Zanurz ją w zimnej wodzie i zobacz, czy jest jedną z tych lalek, które zmieniają kolor. Nalepiaj swoje odjazdowe kolekcjonerskie naklejki na plakat, który jest dołączony do kuli.

 Poszczególne serie i rodzaje L.O.L. Surprise

Seria I

Seria pierwsza to ponad 45 różnych L.O.L. Surprise, a każda z kul składa się z siedmiu niesamowitych warstw, które zawierają mnóstwo gadżetów:

– super naklejki, które zawierają mega tajne informacje,

– naklejki, które zdradzają, jakie tajemnicze funkcje posiada lalka, oprócz tego są to naklejki kolekcjonerskie.

– malutka buteleczka, która po napełnieniu służy do nakarmienia laleczki. Kiedy będzie najedzona zobaczysz, jakie sztuczki potrafi J

– prześliczne buciki, które przydadzą się naszej pięknej laleczce

– Piąta warstwa to sukieneczka, bądź inne ubranko dla naszej bohaterki

– różne akcesoria, dzięki którym nasza laleczka będzie jeszcze piękniejsza

– super, wypasiony plakat no i oczywiście to, na co długo czekaliśmy, czyli nasza laleczka

Oprócz tego wszystkiego każda z bohaterek pierwszej serii przypisana jest do określonego klubu, jest ich aż 8, a mianowicie:

Athletic
Dance
Glam
Glee
Glitterati
Opposites
Spirit
Theater

Seria II

Seria druga różni się od pierwszej tym, że laleczki są jeszcze piękniejsze i mają jeszcze więcej kolorów, z tym, że można ich uzbierać tylko ok 35-ciu. Tutaj jest za to więcej klubów, do których może należeć Twoja kochana lalka, a są to:

Athletic
Glam
Opposites
Theater
Glitterati
Hip hop
Cosplay
Storybook
Chill out
Retro
24K Gold

W zamian za to, że w tej serii można znaleźć tylko 35 laleczek, została przyszykowana dodatkowa niespodzianka w postaci L.O.L.Surprise!Sisters, czyli laleczkowe bobaski – siostrzyczki większych lalek z serii I i II. Tych słodkich niemowlaczków można uzbierać ponad 45! Kule te są troszkę mniejsze, niż poprzednie i kryją w sobie 5 niespodzianek:

– Pierwsza niespodzianka to naklejka rebus

– Druga niespodzianka to również naklejka, ale ta podpowiada nam, co się stanie, kiedy włożymy naszą laleczkę do wody

– Trzecia niespodzianka to zawieszka, dzięki której Wasza kula stanie się przepięknym breloczkiem

– Czwarta niespodzianka to śliczne maluśkie części garderoby, a także różne fajne gadżety

– Piąta niespodzianka to oczywiście nasza piękna maluteńka laleczka

Oczywiście małe bobaski należą do tych samych klubów, co ich starsze siostry z serii pierwszej i drugiej.

Seria III

Trzecia seria to czyste szaleństwo. Znajdziemy kule, ze zwykłymi laleczkami, które wyskakują razem z konfetti, ich małe siostrzyczki i…. Uwaga, uwaga – w tej serii są tajemnicze kule ze zwierzątkami! Tak! I oczywiście każda kula jak poprzednio to warstwy pełne prezentów. I tak w kulach L.O.L.Surprise! Confetti POP znajdziemy ok 35 różnych laleczek, ukrytych w kolorowych kulach, w których jest aż 9 warstw z niespodziankami, a mianowicie:

– pierwsza to oczywiście super naklejki z tajnymi informacjami

– druga to naklejki do kolekcji

– trzecia to kubeczek, który będziemy mogli napełnić wodą

– czwarta to malusie buciczki

– piąta to piękne ubranie dla laleczki

-szósta zawiera różne gadżety

– siódma to super prezent dla Ciebie w postaci tatuażu lub obrączki

– ósma warstwa to super konfetti

– dziewiąta warstwa to nasza oczekiwana laleczka!

 L.O.L. Surprise! Siostrzyczki to kolekcja również 35-ciu malutkich lalek-bobasów, których kule to warstwy z:

– sekretnymi naklejkami z rebusem

– naklejkami, które dodasz do kolekcji

– różnymi akcesoriami dla laleczki

– ślicznymi ubrankami

– naszej super laleczki

 Zarówno lalki L.O.L.Surprise Confetti Pop, jak i L.O.L.Surprise Siostrzyczki przypisane są do kreślonego klubu, a w tej serii są to:

Athletic
Glam
Opposites
Theater
Glitterati
Retro
Pearl suprise
Rock
S.T.E.M.
Sleepover
Swim

Nadszedł czas na wyczekiwane L.O.L.Surprise Zwierzątka. Można ich uzbierać ponad 35, a każda kolorowa kula zapewnia nam 7 warstw z niespodziankami:

– rebus

– naklejki

– butelkę do nakarmienia zwierzątka

– buciki

– ubranko

– łopatka do kuwety

– kochane zwierzątko

Każde zwierzątko tak jak laleczki należą do odpowiednich klubów:

Athletic
Cosplay
Glam
Glee
Glitterati
Opposites
Retro
Storybook
Theater

Podsumowanie

W każdej serii L.O.L. Surprise znajdziemy nie tylko mnóstwo prezentów i gadżetów, ale również unikatowe, wyjątkowe i ciężkie do zdobycia lalki. Każda z nich posiada wyjątkowe umiejętności. Potrafią pluć, siusiać, płakać, zmieniać kolor, gdy zanurzy się je w zimnej wodzie. Oprócz tego każda kula, w której ukryte są laleczki mogą posłużyć, jako breloczek, naczynię na wodę, wanienka, torebka, stojak czy miejsce, w którym laleczka może posiedzieć. No i jeszcze w każdej kuli dodany jest plakat, na którym można przyklejać swoje naklejki. Dodatkowo można zakupić jeszcze wyjątkowe, specjalne kule:

– L.O.L. Surprise Charm Fizz – jest aż 55 takich kul, każda z nich okryta 3 warstwami, które kryją dla Ciebie wspaniałe prezenty w postaci tatuażu, naklejki, pierścionka i…. musującej kulki. Wystarczy, że rozpuścisz ją w wodzie, aby charms był Twój. Jest to gadżet, który może być dodatkiem do bransoletki, bądź laleczki L.O.L.

– L.O.L. Surprise Glitter Series – jest to specjalna edycja laleczek z serii I, które od stóp do głów pokryte są brokatem.

Gdzie kupić laleczki L.O.L. Surprise?

Smyk
Strony internetowe jak: Cobi, Allegro, Ceneo, Toysrus

 

 

 

 

 

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments