Jeżeli nie wiesz co kupić to kup Laleczki LOL w kuli!

Polecane

Każdy z nas zna magię, jaką oferują jajka niespodzianki. Twórcy laleczek LOL poszli jeszcze dalej, rozwijając ciekawą i świetnie wykonaną zabawkę dla dziewczynek!

Odwieczny problem każdego rodzica, ojca chrzestnego lub ciotki jest wybór prezentu dla dzieci. Żeby zabawka była bezpieczna, nie ucząca bezmyślnej przemocy, ciekawa, trwała i jednocześnie niezbyt droga.

W przypadku dziewczynek, problem możemy uznać za łatwiejszy. Wybór lalek i laleczek jest oczywiście bardzo szeroki. Ale za to znacząco brakuje im kompatybilności. Łóżeczka, akcesoria i inne drobiazgi, jakie dostajemy do lalek różnią się znacząco rozmiarem, a to psuje nieco zabawę, kiedy mając kilka lalek nie mamy jak się bawić nimi naraz, bo do siebie nie pasują.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wybrać jakąś konkretną serię laleczek. Należy też zwrócić uwagę, aby seria była bogata, bo dzięki temu mamy możliwość wyboru, oraz mamy zapewniony prezent na każdą okazję, na najbliższe lata. Taką serią zabawek, która według mnie spełnia wszystkie moje wymogi jest seria laleczek LOL w kuli. Brzmi może nieco dziwnie, ale to nie ma znaczenia. Postaram się Wam przybliżyć o co chodzi z lalkami LOL w kuli.

Czym są? To niewielkie w rozmiarze (mieszczące się na dłoni) lalki, o bajkowej kolorystyce, z masą najróżniejszych akcesoriów, dodatków i ubranek. Sympatycznych lalek jest mnóstwo, a kombinacji danej lalki z akcesoriami i garderobą od innych jest niemal nieskończenie wiele.

Lalki w kuli. Cóż to oznacza? Laleczki LOL są dostępne w sprzedaży w plastikowych kulach. Opakowanie wielkości mniej więcej dużej pomarańczy kryje w sobie zestaw laleczki i jej dodatków. Ciekawostką tego opakowania jest to, że jest ono też elementem zabawki. Możemy tam naszą lalkę LOL schować, albo użyć połówki kuli aby zrobić z niej domek, a po odwróceniu wanienkę. Pomysłów jest wiele. Dodatkowy uchwyt pozwala nosić laleczkę jak małą torebeczkę. Ode mnie otrzymuje bonusowe punkty za opakowanie nie tylko ciekawe, ale i funkcjonalne.

Kula, w której kupimy laleczkę ma też jeszcze jedną ciekawą funkcję. Jest nią rytuał otwierania zabawki. Wiecie sami, jak oczy dziecka rozszerzają się przy odpakowywaniu prezentów. Twórcy laleczek LOL poszli tutaj daleko dalej, niż tylko rozerwanie papierka, czy otwarcie pudełka. Kula podzielona jest na warstwy, i jest ich wiele. Pod każdą warstwą do odpakowania znajdujemy pojedynczy element. Akcesoria, jak np. butelkę, buty, ubranko, naklejki i tym podobne. Laleczka jest dopiero ostatnią warstwą do otwarcia.

Kolejną niespodzianką jest całkowita losowość zestawu. Kupując laleczkę w kuli nie mamy pojęcia, która z wielu lalek znajduje się w środku. Jest to rozwinięcie magii, jaką oferują popularne jajka niespodzianki. Wybór jest duży, więc nie musimy się martwić o powtórki. Poza tym, popularna zabawka może zostać wymieniona z koleżanką, jeżeli nawet dziecko trafi ponownie tą samą lalkę. Każda z laleczek LOL ma swoje imię, możemy przejrzeć dostępne lalki w ulotce załączonej do każdego opakowania. Każda z lalek ma poza swoim zestawem akcesoriów i kompletem garderoby, specjalną funkcję, która też jest losowa. Może to być siusianie, płakanie czy nawet zmienianie kolorów!

Kule występują w wielu wersjach, lalki podzielone są na serie. Każda kula ma wyraźnie oznaczoną serię, do jakiej należy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, którą mamy kupić chrześnicy, to wystarczy zapytać o serię. Skomplikowane imiona lalek mogą pozostać dla nas nieistotne, a prosta cyfra podpowie nam, co wybrać.

Dodatkową serią są zwierzątka. Zasada działania zabawki w kuli jest identyczna, różnią się zawartością. Może to być np. kotek i kuweta dla niego, co stanowi bardzo ciekawe urozmaicenie w zabawie.

Laleczki LOL są małe, co dla mnie też jest zaletą. Większość z nas nie dysponuje wielopoziomowymi willami z basenem i niemal nieograniczonym miejscem do przechowywania tony zabawek. Minimalistyczna forma nie zagraca mieszkania oraz jest łatwa w sprzątaniu. Nawet spora kolekcja zmieści się do szuflady, a jeżeli dziecko zapomni po sobie posprzątać, to nie sprawia to kłopotu. Dwie szybkie garście i po kłopocie. Jest to dla mnie ważne, gdyż nie raz otrzymałem dla mojego dziecka zabawki niepraktyczne, których nie ma gdzie przechować, albo ich posprzątanie zabiera wieczność. W nowoczesnym i szybkim społeczeństwie, gdzie zawsze i wszędzie dokądś się śpieszymy, nie ma miejsca na takie zabawki. A na pewno nie codziennie. Dlatego uważam, że laleczki LOL są warte swojej ceny. Lalki są porządnie wykonane, bez tandety i farby, która odpryskuje przy pierwszym upadku. Ubranka i buty są przemyślane, łatwe do zdjęcia i założenia, więc nawet nieco mniejsze dzieci mogą się bawić i ćwiczyć swoje zdolności manualne na małych dodatkach.

Ostatnim pytaniem pozostaje, gdzie można laleczki LOL kupić? Spróbujcie w Smyku. Sieć sklepów z zabawkami Smyk znajdziecie w niemal każdym centrum handlowym, więc pewnie nie trzeba szukać daleko.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments