Laleczki LOL w kuli niespodziance to wyjątkowo udany i zabawny produkt firmy MGM.

Informacje Polecane

Laleczki LOL wyjątkowej niespodziance, kryjącej się w zamkniętej kuli. Choć laleczka nie wymaga baterii, to jej ukryte funkcje, na pewno dostarczą wiele zabawy i radości. Laleczki mogą zmieniać kolor, mogą siusiać, płakać, a nawet pluć.

Teraz, nasze wszystkie dziewczyny, zwłaszcza te młodsze, mogą stać się prawdziwymi kolekcjonerkami! Produkty, które wychodzą z serii laleczek LOL w kulach, to niezwykle dopracowane produkty i to pod każdym względem. Mamy więc, niespodziankę kryjąca się w zamkniętej kuli, oraz wyjątkowo wiele dodatkowych akcesorii z nią związanych.

Choć laleczka nie wymaga baterii, to jej ukryte funkcje, na pewno dostarczą wiele zabawy i radości. Laleczki mogą zmieniać kolor, mogą siusiać, płakać, a nawet, uwaga! – pluć jak im coś nie smakuje, albo nie podoba. Kula, w której ukryta jest nasza bohaterka, składa się z wielu warstw niespodzianek i zanim dotrzemy do niej, czaka nas: warstwa pierwsza, która zawiera naklejki z sekretami, warstwa druga z naklejkami ozdobnymi, później odkrywamy dodatkowe małe akcesoria i akcesoria duże, aż w końcu wyłania się laleczka ze swoimi wyjątkowymi umiejętnościami. Możliwości zabawy, są nieograniczone szczególnie że do serii, są również stworzone dodatkowe kule ze zwierzątkami, lub małym rodzeństwem.

Na rynku dostępnych jest już kilka serii, które swoją uwagę przykuwają nawet te starsze dzieci – powyżej 10 lat. Wszystkie, są ze sobą tak powiązane, aby stanowić ciekawą i zróżnicowaną kolekcję różnych charakterów i funkcji. Każda laleczka należy do określonego klubu, których obecnie jest osiem: klub duchów, klub sportowy, klub radosny, klub laleczek błyszczących i czarujących, tancerki, aktorki, oraz klub przeciwniczek.

Należy również dodać, że oprócz laleczek które łatwo jest zdobyć, są również te unikatowe – dla wytrawnych kolekcjonerek. Laleczka LOL została stworzona przez znanego amerykańskiego producenta zabawek dziecięcych MGA (Micro Games America), który już od roku 1979 wprowadza wyjątkowo ciekawe linie produkcyjne, obejmujące takie produkty jak: laleczki Bratz, Lalaloopsy czy też Num Noms. Bezpieczeństwo wykonania, jakość, oraz użycie ciekawych rozwiązań dla dzieci, możemy teraz obserwować w laleczkach L.O.L. Gdzie można kupić te wspaniałe zabawki? Źródeł jest wiele, począwszy od popularnych portali aukcyjnych, a skończywszy na sklepach internetowych, ale chyba najpewniej i najszybciej kupimy w Smyku.

Znajdziemy tam również pozostałe serie zabawek, oraz inne dodatki i akcesoria powiązane z nimi, jak np. musujące kule z niespodzianką, dodatkowe zwierzaczki, czy też całe zestawy, w tak zwanej „wielkiej kuli”. Biorąc pod uwagę frajdę i radość jaką niewątpliwie zobaczymy u naszych pociech, to koszt zakupu również nie będzie dla nas zbyt wygórowany. Ceny kształtują się w przedziale od od ok. 50 do 60 złotych za laleczkę, natomiast małe siostrzyczki i zwierzątka od 32 do 49 złotych.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments