Dodatkowe akcesoria dla laleczek lol.

Polecane

Czyli jak samemu zbudować domek, lub klub dla małych ślicznotek? Popyt na akcesoria dla laleczek lol w kuli niespodziance – wciąż rośnie. Rynek powiększa się i dostarcza nowych pomysłów dla miłośniczek tych małych ślicznotek. Dotyczy to nie tylko nowych ubranek czapeczek i okularów, ale znacznie większych przedmiotów.

Laleczki LOL są już tak popularne, że zwiększył się również popyt na wszystko co jest bezpośrednio z nimi związane. Są to więc nie tylko akcesoria w postaci ciuszków, kubków, okularów i torebek, ale również znacznie poważniejsze rzeczy, jak choćby domki, samochody i autobusiki do wożenia całych klubów laleczek. Uporządkowanie wówczas dużej kolekcji laleczek lol, może być znacznie łatwiejsze, gdy posiadamy takie domki, a w nim łóżeczka, stoły i mebelki na akcesoria.

Domki są tak rozkładane, że swobodnie można ustawiać, a nawet poruszać laleczkami w środku. Po złożeniu wszystkich ścianek takiego domku, można przez małe okienka zaglądać jak laleczki sobie tam mieszkają. Domki nie tylko dostarczają dużej frajdy dzieciom, ale powodują, że w dziecinnym pokoju będzie ład i porządek, szczególnie jeśli mamy do czynienia z dużą kolekcją. Domek staje się więc przy okazji doskonałym pojemnikiem na zabawki, ponieważ każde dziecko będzie po zabawie, chciało umieścić laleczki w swoich małych pokoikach. Znacznie bardziej motywująco dla naszych pociech będzie brzmiało„ połóż już laleczki do spania” niż „ pozbieraj laleczki do pudła”. Niezwykle atrakcyjne są też mebelki dla małych piękności lol, gdzie teraz mogą przechowywać swoje okulary, buteleczki, buciki i wiele innych małych akcesorii. Teraz możemy być pewni, że te małe rzeczy będą miały swoje miejsce i nigdy nie zaginą, a co najważniejsze, nasze dzieci poprzez taką zabawę, same będą uczyły się porządku i odkładania rzeczy na miejsce. Jesteśmy więc świadkami budowania niezwykłej infrastruktury dla laleczek, które oprócz domków, posiadają już swoje place zabaw, baseniki, samochody, a nawet campery na długie wyprawy.

Należy również przypomnieć o klubach, których może być aż 8 (przynajmniej tak to sobie wymyślił producent) Dostępne są więc małe budyneczki, które są specjalnie tworzone pod tym kątem, mamy więc: kluby tancerek, kluby aktorek, kluby błyszczących modelek itd. Każdy z tych klubów może więc posiadać odpowiedni wystrój i napis, tak aby odpowiadał charakterowi określonych loleczek.

Oczywiście tego typu rzeczy nie są tanie i czasem przekraczają kilkakrotnie wartość samych lalek, ale niewątpliwie warte są przynajmniej naszego zainteresowania. Czasem też, trzeba trochę poczekać na dostawę, ze względu na transport z innego kraju (większość z tych rzeczy może pochodzić z USA lub Wielkiej Brytanii). Jest jeszcze inna opcja pozyskania niektórych z tych przydatnych zabawek, ale jest to opcja przeznaczona dla rodzin, w których tatusiowie są majsterkowiczami. Dotyczy to oczywiście zrobienia samemu, niektórych rzeczy, jak np. domku dla lalek, lub sceny teatralnej z kurtyną dla tancerek i aktorek. Jak więc zrobić taki domek? Jest to niezwykle proste, a wymaga jedynie naszego małego zaangażowania, związanego z pojechaniem do marketu budowlanego po sklejki i specjalną farbę. W markecie wszystkie sklejki możemy od razu przyciąć na odpowiednie rozmiary i kształty.

Dobrze jest wykonać sobie wcześniej projekt takiego domku i ustalić czy poszczególne ścianki będziemy kleić, czy łączyć za pomocą np. gwoździków. Osobiście, polecam klejenie poszczególnych ścianek, ponieważ na rynku mamy dostępne szybkie i mocne kleje. Pamiętajmy tylko, że jedna ścianka powinna być otwierana i najlepiej będzie tu zastosować małe płaskie zawiasy, które przymocujemy do sklejonych wcześniej ścianek. Domek, może być takiej wielkości, jaka nam będzie najlepiej pasować, wszystko zależy ile mamy wolnego miejsca w pokoju dziecka. Po sklejeniu, pozostaje malowanie. Najlepiej wówczas skorzystać z farb ekologicznych i zaangażować w to dziecko, na pewno będzie to dodatkowa frajda i zabawa. Można wcześniej wykonać ołówkiem szkice okien i drzwi i potraktować malowanie naszego domku jako kolorowankę.

Bardzo popularne zaczynają być również specjalne gablotki dla tego typu zabawek, które również można wykonać samodzielnie. Wystarczy jedynie dobrze wymierzyć wszystkie półki i przegródki, a następnie powiesić na ścianie w pokoju dziecka, które już samo będzie sobie układać lalki, w odpowiednio opisanych małych boksach. Oczywiście istnieje również rynek wtórny, na którym możemy odkupić takie domki lub inne większe akcesoria, ale na pewno większą frajdą będzie przygotowanie własnoręcznie takich zabawek, które zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments