Rozchwytywane lalki lol surprise nowość dla dziewczynek

Rozchwytywane lalki lol surprise nowość dla dziewczynek

Polecane i promocje

Całkiem niedawno, zaledwie 2 lata temu pojawiły się na rynku charakterystyczne lalki z dużymi głowami i kosmicznie okrągłymi oczami. Zrewolucjonizowały rynek zabawek dla dziewczynek. Oryginalna lalka lol surprise nowość na polskim rynku cieszy się ogromną popularnością. Wyróżnia się wśród innych lalek tym, iż jest ona pakowana w bardzo specyficzny sposób.

Jedna laleczka potrafi mieć kilka opakowań, a każde zawiera jakąś niespodziankę. Dodatki do zabawki mogą być poukrywane także w oddzielnych szczelnie zapakowanych torebkach. Znalezione wszystkie akcesoria i sama laleczka to dopiero połowa niespodzianek.

Co ciekawego może spotkać dziewczynkę przy lalce lol surprise?

Rozpakowywanie prezentów zawsze wiąże się z ekscytacją. Ciekawość i niecierpliwość potęgują napięcie. Zanim dziewczynka dostanie się do lalki, znajduje sprytnie pochowane w różnych miejscach opakowania dodatki:

 • sekretna wiadomość
 • naklejki do kolekcjonowania
 • ubranko
 • czapeczka
 • buciki
 • peruki
 • lustereczko
 • puderniczka
 • torebka
 • walizka
 • smoczek
 • dodatkowa mniejsza laleczka
 • zwierzątko itp.

Gdy wreszcie zostanie odnaleziona lalka lol, okazuje się, iż po wykąpaniu jej nagle zmieniają się kolory ubranek, jakie miała na sobie. Zmienić może także kolor włosów, mogą pojawić się nagle na stopkach skarpeteczki. Wszystko to zachwyca, a w dziecku wybucha jeszcze większa radość z posiadania takiej laleczki.

Ekscytujące zwierzątka w zestawach lalki lol surprise

Wesołość wywołuje w dziecku nie tylko sama lalka lol i odnalezione wszystkie akcesoria do niej. Dodatkową niespodzianką może być np. dołączony do zestawu piesek, szop, kotek itp. Co w tym magicznego? Otóż po kąpieli zwierzak może stracić jednokolorowe futro i przeobrazić się w ślicznego kolorowego zwierzaczka.

Zbędna sierść łatwo odchodzi, gdy figurka zwierzątka zostanie zanurzona w wodzie. Na sucho zwierzaczek się nie wylini. Ewentualnie za pomocą namoczonych patyczków do uszu da się zmyć sierść z uszek i pyszczka, by mógł pokazać swój uśmiech i by mógł rozejrzeć się po pokoju swymi okrągłymi i dużymi oczkami jak lalka lol.

Opakowanie lalki lol surprise można wykorzystać

Główne opakowanie, w którym znajdują się niespodzianki można wykorzystać do zabawy. Opakowaniem oprócz folii oraz foliowych woreczków jest np. w plastikowa kula lub duży wałek do włosów, buteleczka, bidon dla pieska, szafa, prysznic itp. Folię z opakowania można wyrzucić do recyklingu, natomiast pudełeczko o różnych kształtach posłuży jako rekwizyt do dalszej zabawy.

Producent wypuścił na rynek również bogato wyposażone zestawy, w których zawarta jest np. cała rodzina lalek lol wraz z akcesoriami, zwierzątkami i innymi gadżetami. Mogą być wszystkie zamknięte w jednorazowych nieprzezroczystych torebeczkach i dodatkowo np. w dużej walizce. Walizkę dziewczynka będzie mogła wykorzystać do trzymania w niej zestawu lalek lol albo schowa tam swoje zeszyty, kredki itp.

Bardzo ciekawy może się okazać zestaw piknikowy zamknięty w eleganckim dużym samochodzie typu kamper, który po rozłożeniu posłuży jako domek dla lalek. Lalka ma tam mebelki (stolik, krzesełka, dywaniki, poduszki, koce i inne). Z takimi zestawami dzieci mają zapewnioną zabawę na wiele godzin, dni i miesięcy.

Jaką nowość przygotował producent lalek lol surprise?

Kolekcja lalek surprise ciągle się powiększa. Wciąż powstają nowe i jeszcze bardziej atrakcyjne zabawki z tej serii. Lalki lol surprise to już nie tylko małe laleczki i dzidziusie. To również „dorosłe” lale. Ich ubiór i wdzięk zachwyca każdą dziewczynkę.

Pięknie wystrojone lale potrafią być odlotowe. Dodatkowo zawsze są widoczne nocą dzięki fluoroscencyjnym właściwościom. Łatwo je będzie można znaleźć, gdy się gdzieś zawieruszą pod kołdrą.

Pojawiły się również ogromne domki dla lalek lol. Mają po dwa piętra i parter. Pokoje są bajecznie wystrojone, a mieszkać w nich mogą wszystkie lalki lol, duże i małe razem ze zwierzątkami. Jest sporo miejsca, aby poustawiać wszystkie sprzęty i pochować ubranka do szafy. Takie domki mają też swoją cenę.

Gdzie zatem kupować tanio zabawki? Warto zajrzeć na stronę sklepu cozacena.pl , w którym są nie tylko zabawki, ale także wiele produktów z innych dziedzin.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments