Którą laleczkę LOL wybrać dla dziewczynki? Analizujemy popularne propozycje

Którą laleczkę LOL wybrać dla dziewczynki? Analizujemy popularne propozycje

Polecane i promocje

Laleczka LOL jest ciekawym rozwiązaniem na prezent dla dziewczynki z okazji urodzin lub innej ważnej okazji. Oczywiście jest to także świetna zabawka, którą można kupić dziecku bez konkretnego powodu. Czym są laleczki LOL i jak dobrać odpowiednią? Poniżej odpowiedzi na te pytania.

Czym jest ta popularna zabawka?

Laleczki LOL to popularne w ostatnim czasie produkty, które można zobaczyć w wielu reklamach w internecie i telewizji. Jest to zabawka będąca lalką niespodzianką. Producent wypuścił różne serie, dzięki czemu kolejne produkty nie nudzą się, a wręcz przeciwnie — wzbudzają zainteresowanie dzieci. Każda seria charakteryzuje się czym innym. Są linie lalek sprzedawane w kulach, które są najbardziej popularne i rozpoznawalne. Ponadto na rynku dostępne są także inne serie sprzedawane m.in. w kapsułach. Każda z serii różni się od siebie, jednak posiadają wspólny mianownik w postaci tajemnicy.

Otóż dotarcie do lalki z każdej serii jest poprzedzone odkrywaniem kolejnych warstw. Są nimi ciekawe elementy, które pozwalają na urozmaicenie zabawy. Każda z serii w tym przypadku odznacza się innymi dodatkowymi produktami. Co ciekawe, wszystkie lalki są do siebie podobne, dzięki czemu można zamiennie stosować np. ich ubranka.

Seria Surprise Hairgoals Makeover

Jest to seria stworzona z myślą o dziewczynkach, które uwielbiają tworzyć fryzury i czesać swoje lalki. Zapakowana jest w puszkę, która przypominającą te ze sprayem lub lakierem do włosów. Oprócz lalki puszka kryje w sobie wiele innych niespodzianek, które zaskoczą niejedną dziewczynkę. Po otwarciu w puszce można znaleźć nie tylko lalkę, ale także inne gadżety, które pozwolą urozmaicić zabawę. Charakterystyczną cechą tej lalki są długie włosy, które można czesać i dowolnie układać. Są one wykonane z miękkich włosów, dlatego znacznie łatwiej układać je, niż te u innych lalek wykonanych z mniej podatnych materiałów.

To z pewnością zachęci dziecko do zabawy oraz wyzwoli w nim kreatywność. Na szczęście czesanie nie jest jedyną możliwością, jaką niesie ze sobą lalka LOL Surprise Hairgoals Makeover. Zabawkę można także karmić, kąpać oraz myć. Ponadto płacze ona także prawdziwymi łzami.

Odkrywanie tajemnic — zawartość puszki

Jak już wspomniano, w tajemniczej puszcze kryje się nie tylko lalka, ale także dodatki do niej dołączone.

Wśród nich można znaleźć m.in.:

  • magiczne lusterko,
  • dopasowane do lalki ubranko i buciki,
  • wałki przeznaczone do stylizacji włosów,
  • naklejki będące ozdobami do włosów,
  • alternatywa dla wspomnianego ubranka w postaci modnego przebrania,
  • niewielki grzebień do czesania włosów,
  • fotelik dla lalki,
  • butelkę, którą można napełniać prawdziwą wodą,
  • torebeczkę lub plecaczek w zależności od wybranego modelu lalki.

Jak widać, większość gadżetów podobna jest do tych dołączanych do innych lalek. Jednak laleczka LOL jest niezwykła, bo łączy ze sobą lalkę, którą można przebierać, karmić i czesać. Co więcej, do lalki dołączona jest także tajemnicza wiadomość, która ma za zadanie jeszcze bardziej rozbudzać ciekawość dziecka i rozwijać kreatywność.

Dlaczego warto kupić lalkę LOL z serii Surprise Hairgoals Makeover?

Lalka z tej serii, z całą pewnością spodobają się niejednej dziewczynce. Dają one wiele możliwości związanych z zabawą. Taka lalka może zastąpić nawet kilka zabawek, ponieważ można się nią bawić na różne sposoby. Ponadto rodzice z całą pewnością będą zadowoleni z takiej zabawki, gdyż rozwija ona kreatywność u dzieci oraz wpływa korzystnie na zdolności manualne. Jest to zatem nie tylko prezent interesujący dla dziecka, ale przede wszystkim gwarantujący jego rozwój.

Gdzie kupić laleczki LOL?

Lalki LOL dostępne w różnych sklepach z zabawkami. Jednak najlepiej poszukać ich w internetowych sklepach. Wybór jest tam często o wiele większy i można znaleźć różne modele lalek jak na stronie internetowej https://zabawkaiwyprawka.pl/l-o-l-surprise-hairgoals-laleczka-niespodzianka-lol. W ten sposób z całą pewnością można znaleźć lalki, które pozwolą idealnie trafić w gust dziecka. Obok serii Surprise Hairgoals Makeover, na stronie dostępne są także inne rodzaje lalek, które spodobają się dzieciom.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments