Elsa Królowa Lodu

Elsa prawdziwy fenomen wśród dzieci.

Polecane i promocje

Elsa prawdziwy fenomen wśród dzieci. Zabawki, zeszyty, ubrania, spinki, buty z Królową Lodu to absolutny hit w szkołach i przedszkolach. Słyszałeś o Frozen? Elsa Królowa Lodu absolutny hit w przedszkolach najlepszy prezent dla twojego dziecka. Zabawki z Elsa, ubrania z Elsa to powód radości wszystkich dziewczyn lubiących księżniczki.

Elsa Królowa Lodu

Słyszałeś o Elsie? Nie? Jeśli ty lub ktoś z twoich najbliższych ma dzieci to wprost niemożliwe żeby nie wiedzieć o czymś co zawładnęło na dobre dziecięcym światem. Elsa to mroźna Królowa Lodu postać z dobrzej nam znanej bajki, blond piękność z długim jak jej przepiękna suknia warkoczem. Młode dziewczynki bardzo polubiły tę postać utożsamiając się z nią co bardzo ułatwiło im to wielu producentów zabawek, ubrań z Elsa czy torebek i dodatków do włosów jak spinki i opaski.

Elsa Królowa Lodu
Elsa Królowa Lodu

Zabawki z Elsa to prawdziwy hit wśród młodszych dzieci wprost nie mogą oderwać świecących się oczu od kolorowych stoisk gdzie widnieje popularna królowa lodu. Elsa jako jedna z głównych bohaterek bajki ,,Kraina Lodu’’ posiada magiczną moc, którą jest panowanie nad śniegiem i lodem. Popularną piosenką w bajce, w której występuje Elsa Królowa Lodu jest ,,mam tę moc’’.

Dzieci uczęszczające do przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych z radością podśpiewują słowa tego utworu. W ostatnim czasie powstały interaktywne zabawki z Elsa np. grająca lalka Elsa robi absolutną furorę wśród dziewczynek a dostać ją można w co drugim sklepie.

Bardzo popularna jest też zabawka z Elsa większa lalka wzbudzająca prawdziwy zachwyt u dzieciaków. Taka przyjemność kosztuje od 250 do aż 300 zł. Dziewczyny chcą mieć wszystko co ma wizerunek Elsy nazywanej zamiennie Frozen. Na allegro dostępne są zegarki naręczne z rysunkiem mroźnej postaci, w sklepach papierniczych wiszą przepiękne plecaki z Elsą i Anną a w supermarketach aż roi się od choćby drobiazgów z królowa lodu. W dosłownie każdym sklepie w Polsce znaleźć można zabawki z Elsa i wizerunkiem krainy lodu.

W przedszkolach trwa wręcz modowa rywalizacja miedzy dziewczynkami bo każda z nich ma na sobie coś z Elsą a mimo to zazdroszczą sobie nawzajem posiadania innej bluzki, spódnicy czy sukienki z fantastyczną królowa lodu. Obecnie w sprzedaży są dostępne produkty z Elsą każdej kategorii od bielizny osobistej, przez ręczniki i stroje kąpielowe a ponad to liczne zabawki z Elsa, buty, skarpetki, bluzki, bluzy a nawet kurtki zawierają wizerunek ukochanej królowy lodu. Z całą pewnością bajka o Elsie stała się ulubioną kreskówką dla dzieci ale nie tylko ponieważ obecnie królowa lodu wyznacza modowe trendy.

Dziewczyny najchętniej ubierają się w stroje i ubrania z Elsą a jeśli w przedszkolu szykuje się jakieś przedstawienie zdecydowana większość grupy płci żeńskiej chce być przebrana właśnie za królowę lodu. Idealnym prezentem jak się okazuje jest nic innego jak właściwie cokolwiek aby było z Elsa. Przedszkolaki cieszą nawet wydawać by się mogło nudne poszewki na pościel ale najważniejsze, że pochodzą z kolekcji Frozen.

Elsa to absolutny hit wśród dziewczynek i choćby to była najdrobniejsza rzecz zawsze wzbudza zachwyt i radość jeśli tylko małe oczy widzą ulubioną postać z bajki. Trzeba przyznać, że bluzki i pościel z kolekcji Frozen nie zawsze są dobrej jakości ale dla dziecka najważniejsza jest radość i nie koniecznie musi rozumieć, że taki materiał nie będzie się dobrze prał w pralce, farbuje albo jest nie przyjemny w dotyku ale twojej córce się podoba a to na tą chwilę najważniejsze.

Większość urodzin w ostatnich latach urządzanych jest z dodatkami Elsy, rodzice kupują tekturowe talerzyki z Elsą, kolorowe słomki, zamawiają specjalne obrusy z Elsą a przede wszystkim solenizantka musi mieć sprawioną sukienkę z Elsą. W sklepach internetowych powstały nawet osobne działy z ubraniami z kolekcji Frozen. Wszystko gdzie jest królowa lodu albo postaci z tej bajki znajduje się właśnie w osobnej kategorii. Na szczęście ceny takich produktów nie są szalenie zawrotne co sprawia, że każdy rodzić może pozwolić swojemu dziecku poczuć się jak w krainie lodu i choć przez chwilę być zachwycającą dech w piersiach Królową Elsą.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments