Dla nastolatki i małolatki laleczki lol surprise duże

Dla nastolatki i małolatki laleczki lol surprise duże

Polecane i promocje

Laleczki lol surprise duże są kolejnym pomysłem producentów lalek tej serii. Dotychczas były to maleńkie laleczki i bobaski o wielkich okrągłych oczach i dużych główkach. Ich słodki wyraz buziek rozczulił każdą dziewczynkę. Dodatki typu zwierzątka, akcesoria domowe, garderoba, meble i inne uczyniły lalki lol surprise niesłychanie popularne. Dziewczynki na kanałach społecznościowych chwalą się przepięknymi lalkami, robiąc firmie szeptaną reklamę. Zabawki sprzedają się jak świeże bułeczki.

Modnie ubrane laleczki lol surprise duże dla każdej młodej panienki

Eleganckie i zgrabne laleczki lol prezentują się niesłychanie olśniewająco. Modne fryzury, ubranka, dodatki (torebka, kapelusz, okulary itp.), w które zostały lalki wyposażone, pozwalają na wspaniałą zabawę. Każde opakowanie oprócz laleczki ma pochowane w tajemnych miejscach różne akcesoria.

Wyszukiwanie ich nadaje rozpakowywaniu lalki ogromu radości. Tajemniczość, jaką wywołuje producent, który zapakował zabawki, czyni jej zakup bardzo atrakcyjnym przedsięwzięciem. Można kupować laleczki pojedynczo lub w zestawach.

Samolot u laleczek lol to coś więcej niż pojazd powietrzny

Producent laleczek lol surprise rozpieszcza młode damy. Wymyślony przez niego samolot służy nie tylko do latania. Rozłożony na części będzie stanowił zupełnie inne akcesoria do zabawy. Podwozie zostanie przekształcone w samochód. Na fotelikach mogą pomieścić się aż 4 laleczki. Dwie duże i dwie małe.

Z korpusu samolotu postawionego pionowo powstanie piękne kolorowe studio nagrań. Laleczka lol może się tam zamknąć dzięki uchylnym drzwiom. Spokojnie będzie nagrywać swój wielki hit, śpiewając do profesjonalnego mikrofonu.

Kabina pilota może swobodnie przeobrazić się w fotel w gabinecie spa. Dodatkowe akcesoria przydadzą się do spędzenia miło czasu w dalekim egzotycznym miejscu na plaży. Gdy nastanie czas powrotu, wszystko zostanie zapakowane do samolotu wraz z pełnymi walizkami podróżnymi i laleczkami, którym towarzyszy piesek.

Cały zestaw liczy aż 50 elementów. Przy takim komplecie jest świetna zabawa. Jeżeli Twoja córeczka ma dużą wyobraźnię, stworzy wiele cudownych historyjek do tej zabawki.

Duża laleczka lol surprise świetnie gra na gitarze elektrycznej

Zestaw dużych laleczek lol z gitarami elektrycznymi to wspaniały prezent dla dziewczynki, która marzy o założeniu zespołu muzycznego. Pomoże jej w tym bardzo ciekawy zestaw składający się z 2 laleczek stylistycznie ubranych. Ich garderoba odzwierciedla muzyczne usposobienie.

Nowością w tym zestawie jest laleczka chłopiec. Ma długie ciemne rozpuszczone włosy, jak na hard rockowca przystało. Elektryczna gitara charakterystycznie wymodelowana do ostrego bitu może przyciągnąć do zabawy młodszego brata. Świetny pomysł, by mieszane rodzeństwo mogło pobawić się wspólnie.

W opakowaniu jest również mikser di-dżeja z dwoma płytami winylowymi. Jedna z nich jest ciekawie wycięta, bo w kształcie serca. Kolorowe płyty nałożone na obracające się krążki wystarczy docisnąć gramofonową igłą z ramieniem, by popłynęła muzyka.

Gdzie kupić laleczki lol surprise duże i małe?

Laleczki lol są w ciągłej sprzedaży. Szukaj sklepów, gdzie możesz kupić oryginalną laleczkę lol. Laleczki są tak indywidualne i charakterystyczne, że trudno je podrobić. Poza tym zabawki te mają zastrzeżony wzór, czyli jest on wyłącznie własnością prawdziwego producenta, który wymyślił laleczkę lol surprise. Jeśli są podróbki laleczek lol, z pewnością będą one gorszej jakości i szybko mogą się zepsuć. Nie będą też miały na opakowaniu znaku towarowego prawowitego producenta.

Jeżeli zależy Ci na ciekawych zabawkach dla Twojego dziecka, zajrzyj do sklepu cozacena.pl , znajdziesz tam zabawki oraz wiele innych akcesoriów, które Ci się przydadzą w domu, w ogrodzie, w pracy. Modne ubrania i obuwie, tanie komputery, sprzęt AGD, kosmetyki pielęgnacyjne. Asortyment wciąż się powiększa.

Przystępne ceny czynią sklep bardzo popularny na allegro. Mnóstwo zadowolonych klientów, do których Ty również możesz należeć. Kontaktować można się z zespołem obsługującym sklep drogą meilową oraz telefoniczną, co bardzo ułatwia tworzenie relacji między klientami a pracownikami.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments