Niezwykły świat laleczek LOL. Wszystko co należy wiedzieć o tych wspaniałych zabawkach.

Informacje

Okazuje się że laleczki LOL nie tylko są niespodzianką dla dzieci, ale również dla rodziców. Dzieci stają się kreatywne i tworzą historie, które mogłyby być serią opowiadań o przygodach tych niezwykłych zabawek.

Jeśli masz córeczkę w wieku od 3 do 9 lat, to możesz sprawić jej wyjątkowy prezent. To wspaniały widok, gdy nasza pociecha zanim dotrze do ukrytego, w dużej kolorowej kuli skarbu, musi pozbyć się kilku warstw, które już same w sobie, są intrygujące i zabawne jednocześnie. Pojawiające się przedmioty i akcesoria, które będą stanowić ważny dodatek do całości to: buciki, ubranka, korony, torebki i wiele innych rzeczy. Wreszcie ukaże się główna bohaterka tej miłej niespodzianki, mianowicie laleczka LOL.

Nigdy nie wiemy, czy będzie blondynką, brunetką, murzynką, jakie będzie miała oczy i to co chyba najważniejsze, jaki będzie miała charakter? Można więc powiedzieć, że jest to prawdziwa niespodzianka, która już od momentu dotknięcia jej przez dziecko, będzie budzić radość i wspaniałe emocje. Jednak to nie wszystko. Gdy dziecko, w końcu dotrze do wszystkich części i swojej nowej przyjaciółki, zaczyna się proces jej ubierania, aż w końcu ujrzymy laleczkę – w całej okazałości.

Zawsze są to wspaniałe i barwne postacie, które będą różnić się wieloma funkcjami i umiejętnościami. Należy dodać, że laleczki posiadają swoje własne kluby, są więc tancerki, aktorki, modelki, sportsmenki a nawet mamusie, które opiekują się swoimi małymi dziećmi (również dołączonymi do kul niespodzianek) Oczywiście, producent zapewnił wiele jeszcze innych dodatków o których nie chcę za dużo opowiadać, ponieważ ma to być w końcu niespodzianka, ale to co można zdradzić to funkcje niektórych laleczek i dodatki do nich. Są więc laleczki które płaczą, siusiają, plują wodą, a nawet zmieniają swój kolor. Dodatkowo, mamy do dyspozycji różne stroje, buciki, biżuterię, torebki.

Wszystko tylko po to, aby rozbawić nasze dziecko i nie tylko dziecko, ponieważ dorośli również zachwycają się tymi małymi pięknościami. To co ucieszy niektóre dzieci, to ukryte w niektórych kulach – zwierzątka. Możemy więc trafić na pieski, chomiki, lub kotki. Wielkim zaskoczeniem może okazać się mała siostrzyczka naszej laleczki, którą należy się zaopiekować, czyli przebrać, wykąpać i nakarmić.

Możliwości które są ukryte w tych barwnych kulach, wydają się być nieograniczone, ale to co szczególnie wymaga podkreślenia to fakt, że laleczki lol, w jakiś tylko sobie znany sposób sprawiają, że zabawa nimi – nie jest chwilowa. Oznacza to, że mają coś jeszcze co może prowokować do zabawy. Przyglądając się od samego początku, jak moja córeczka organizuje sobie z nimi zabawę, mogę określić to jako trzy-etapowe zafascynowanie. Pierwszy etap związany jest z tajemnicą niespodzianki.

Dziecko wówczas nie wie, co znajdzie w środku, a tajemnica trwa dość długo, bo przecież trzeba rozwinąć od 5 lub 7 warstw kuli. Później pojawia się etap ubierania i poznawania nowej przyjaciółki. Dziecko lub rodzic, odczytuje tajemne naklejki z których można się dowiedzieć kim jest i jakie ma umiejętności nasza laleczka, może być np. tancerką, aktorką lub sportowcem.

Gdy nasze pociechy uzbierają już większą ilość laleczek, mogą powstać określone kluby, które będą odpowiadać ich umiejętnościom i funkcjom. Zaczyna się więc etap trzeci, który jest najbardziej kreatywną częścią zabawy. Nasze dziecko zaczyna tworzyć różne scenariusze i historie z użyciem swoich laleczek.

To był naprawdę wspaniały widok, kiedy moje dziecko zbudowało od początku do końca historię, która mogłaby być z powodzeniem serią bajek o niesamowitych przygodach laleczek lol. Tytuły, które by wówczas powstały to np. laleczki jadą na konkurs tańca, laleczki zakładają przedszkole, laleczki otwierają teatr, lub opowieść o laleczce lol i jej przyjaciółkach, które odkrywały podwodny świat.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments