Mega trend wśród małych dziewczynek, o czym mowa? O laleczce L.O.L. Suprise w kuli niespodziance.

Informacje

Kolejny producent wypuścił na rynek nową zabawkę, tym razem jest to Laleczka L.O.L. w kuli niespodziance. Czy jest owa laleczka? Jak można się nią bawić? Czy warto kupić i sprezentować dziecku? Przekonasz się czytając artykuł.

Rodzice dzieci i młodzieży co rok mają do czynienia z nową fascynacją swoich pociech, a wraz z nią przeznaczać kolejne fundusze, by potrzeby swoich dzieci zaspokoić lub spełnić kolejne marzenia.

LALECZKA L.O.L. SUPRISE – W KULI NIESPODZIANCE – Producent MGA Entertainment

Czy jest owa laleczka? Jest to mała laleczka ukryta w kuli. Nigdy nie wiesz do końca na jaką laleczkę trafisz. Producent oferuje ponad 45 rodzajów laleczek (w zależności od serii). Sęk tkwi w tym, że z każdą warstwą odkrywasz powoli o jaką laleczkę chodzi. Jedna laleczka L.O.L. może należeć tylko do jednego z ośmiu klubów, których podział jest następujący:

Błyszczące,
Czarujące,
Tancerki,
Aktorki,
Przeciwniczki,
Sportowe,
Radosne.

Każda kula posiada 7 warstw, a w trakcie rozdzierania każdej z warstw otrzymujesz podpowiedzi dotyczące laleczki ukrytej we wnętrzu. Warstwy podzielone są następująco:

Naklejka z tajemniczymi informacjami,
Naklejki kolekcjonerskie,
Butelka do picia, po napełnieniu której, laleczka odkrywa nową funkcję,
Buciki,
Ubranko,
Akcesoria,
Plakat kolekcjonerski + laleczka z ukrytymi funkcjami, tj. może pluć, robić siusiu, płakać, zabrzęczeć lub zmieniać kolor

SERIA 1:

Producent oferuje ponad 45 różnych laleczek. Niektóre są tak popularne, że trzeba włożyć ogromny wysiłek (oczywiście finansowy), żeby je zdobyć. Oczywiście, żeby wydobyć laleczkę L.O.L. z kuli trzeba przebrnąć przez 7 warstw. Odkrywa się je poprzez zdzieranie folii w miejscu suwaka (zamka). Na kuli jest dokładnie pokazane gdzie zrywać folię.

Po zerwaniu pierwszej warstwy naszym oczom ukazuje się mała karteczka, która okazuje się naklejką. Mamy na niej dwa obrazki (mini rebus), które zbliżają nas do uzyskania odpowiedzi jaka laleczka ukrywa się w kuli. Po zerwaniu drugiej warstwy otrzymujemy kolejną naklejkę, tym razem z trochę mniejszymi obrazkami. Patrząc na nią widać cztery laleczki, które pokazują nam, że jedna zmienia kolor pod wpływem wody, druga płacze, trzecia robi siusiu, a czwarta pluje. Pod trzecią warstwą mamy schowek, w którym w różowym woreczku mamy pierwszą niespodziankę. Po otwarciu wyjmujemy miękką buteleczkę na wodę. Po zerwaniu czwartej warstwy znów ukazuje nam się schowek z niespodzianką, po otwarciu której otrzymujemy akcesoria, np. foremkę na jedzenie. Po zerwaniu ostatniej folii ukazuje nam się sama kula, po otwarciu kolejnego schowka, otrzymujemy ubranko. I tym oto sposobem dotarliśmy do końca, przed nami pozostało tylko otwarcie kuli, a w niej znajdujemy kolejny różowy woreczek, tym razem większy, plakat, uchwyt który umożliwia nam używanie kuli jako torebki do przenoszenia laleczki L.O.L., instrukcja obsługi oraz kolejna mniejsza niespodzianka. Kula może służyć nam również jako wanna, podstawka lub miejsce spotkań laleczki. Dzięki plakatowi kolekcjonerskiemu możemy się dowiedzieć jaką laleczkę odkryliśmy, jak się nazywa oraz do jakiego klubu należy. Oczywiście w tym większym różowym woreczku znajduje się laleczka, a w mniejszym akcesoria do laleczki. Po napełnieniu buteleczki wodą i napojeniu laleczki, robi ona siusiu, płacze i pluje wodą. Aby laleczka zmieniła kolor potrzebna jest woda z lodem, oczywiście laleczka cała nie zmieni koloru, może np. pojawić się gwiazdka w oku lub mogą zmienić kolor nóg lub rąk (taka wersja dostępna jest przy niektórych laleczkach). Laleczka L.O.L. w kuli ma ruchome ręce i nogi.

Gdzie można kupić?

W sklepach smyk oraz przez Internet: www.allegro.pl, www.olx.pl, www.megadyskont.pl i wiele innych.

Cena?

Od 17.00 zł w górę (w zależności od sprzedawcy).

Kategoria wiekowa?

Dziewczynki, wiek 3-4, 5-6, 7-8 lat.

Nie wymaga baterii.

Seria 2:

Nadal producent oferuje nam 7 warstw, po odkryciu których otrzymujemy laleczkę. Schemat otwierania i niespodzianek niczym się nie różni od serii 1. Oczywiście w kulach z serii 2 znajdziemy zupełnie inne laleczki, można zebrać ich ponad 35.

Gdzie można kupić?

W sklepach smyk oraz przez Internet: www.allegro.pl, www.olx.pl, www.megadyskont.pl i wiele innych.

Cena?

Od 30.00 zł aż do 100 zł (w zależności od sprzedawcy).

Kategoria wiekowa?

Dziewczynki, wiek 3-4, 5-6, 7-8 lat.

Nie wymaga baterii.

Seria 3:

Laleczka L.O.L. Suprise Lil Sisters

Producent oferuje do zebrania aż 35 laleczek. Są to mini siostrzyczki laleczek. Aby dostać się do laleczki, należy przejść przez trzy warstwy folii, rozrywa się ją tak jak w poprzednich wersjach oraz dwie niespodzianki. Pod pierwszą warstwą znajdziemy mini rebus, pod drugą naklejkę z laleczką, która wskazuje jakie funkcje laleczka prezentuje. Po zerwaniu trzeciej folii naszym oczom ukazuje się kula, którą należy otworzyć. Po otwarciu w środku znajdujemy cztery różowe woreczki niespodzianki, instrukcję obsługi oraz plakat kolekcjonerski, na którym można zobaczyć do jakiego klubu nasza laleczka należy. W pierwszym woreczku znajdujemy breloczek, w drugim buciki, w trzecim akcesoria do laleczki, a w ostatnim czwartym naszą mini siostrzyczkę, która po zamoczeniu w zimnej wodzie zmienia kolor majteczek i smoczka.

Gdzie można kupić?

W sklepach smyk oraz przez Internet: www.allegro.pl, www.olx.pl, www.megadyskont.pl i wiele innych.

Cena?

Od 25.00 zł aż do 60.00 zł (w zależności od sprzedawcy).

Kategoria wiekowa?

Dziewczynki, wiek 3-4, 5-6, 7-8 lat.

Nie wymaga baterii.

Zabawa z laleczką L.O.L. w kuli świetnie rozwija wyobraźnię i jest doskonałą alternatywą dla elektronicznych zabawek. Jako prezent idealna, dla dziewczynek kochających śliczne laleczki.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments