LOL Surprise Pets – sławne kule z laleczkami, tym razem w serii ze zwierzątkami. Dla fanów milusińskich

Informacje

LOL Surprise odsłania czasem inne oblicze. Warto sięgnąć po zwierzęcą kolekcję, która na pewno zaciekawi małych wielbicieli domowych pupilków. Bogate, niespotykane dotąd wyposażenie i masa zabawy gwarantowane.

To, że mamy do czynienia ze zwierzęcą serią popularnych laleczek, widać już po opakowaniu. W LOL Surprise Pets – seria trzecia, to kule opakowane w żółtą folię. Na niej możemy dostrzec mnóstwo małych, zwierzęcych łapek. Co więcej, na każdej kuli jest obrazek zwierzątka, jakie możemy znaleźć w środku. Ale nie oznacza to, że wewnątrz będzie ten sam piesek, co na opakowaniu. Pamiętajmy, że producenci kul stawiają na niespodzianki i nigdy nie wiadomo, co się trafi. W kulach tej serii znajdziemy siedem drobiazgów. Oczywiście jak w przypadku wszystkich kul LOL Surprise, cała frajda zaczyna się już na etapie ściągania folii. Po oderwaniu pierwszej warstwy czeka nas pierwsza podpowiedź, co będzie dalej. Łamigłówka ma nas przybliżyć do tego, jaki będzie nas zwierzak. Znajdujemy również naklejki z buźkami. Te informują, co będą robić zwierzaki. Tak jak u laleczek, pupilki mogą płakać, pluć wodą lub robić siusiu, a nawet zmieniać kolor.

 

Otwieramy kulę niespodziankę

 

Wybrana losowo kula to wielka niewiadoma. Ale właśnie o to w całej zabawie chodzi. Druga warstwa folii może być w zupełnie innym kolorze. Tak jak i cała kula. Opakowanie zewnętrzne trzeciej serii jest żółte, ale może kryć pod spodem różne kolory tęczy. Kule z „petsami” są odkręcane. Po odpakowaniu po prostu otwieramy swoją kulkę na pół. Inaczej niż w przypadku serii pierwszej z kulami w kolorze miętowym. Dzięki temu mamy dostęp do wszystkich niespodzianek naraz. Po dojściu do tego etapu w kuli znajdujemy: cztery woreczki, ulotkę ze wszystkimi laleczkami w serii, instrukcję, a także widoczne gołym okiem akcesoria. Wśród nich kuweta i ozdobna rączka do przenoszenia kuli. W najmniejszych paczuszkach znajdują się elementy stroju naszego milusińskiego, jak na przykład obroża. W innym z kolei znajdziemy element wspólny dla wszystkich figurek LOL – butelkę do pojenia w różnych formach, kolorach i kształtach. Nie musi to być typowa butelka, może trafić się nam kubek. Nadaje się do napełniania wodą. W trzecim z czterech woreczków najprawdopodobniej natkniemy się na łopatkę do kuwety.

 

Główny bohater na finał

 

Paczka z pupilem jest największa i jej otwarcie warto zostawić na koniec, aby niespodzianka była większa. Zwierzątka, tak jak laleczki, mają różne fryzury i kolory włosów, a także charakterystyczne, duże oczy (także w różnych barwach). Kiedy już mamy swojego milusińskiego, możemy rozpocząć zabawę wykorzystując wszystkie rozpakowane wcześniej akcesoria. Frajdę sprawia zwłaszcza korzystanie przez naszego zwierzaka z kuwety. Ta jest zamykana pokrywką, a wewnątrz znajduje się piasek kinetyczny. Nasz piesek lub kotek może więc odbijać na nim ślady łap. Oczywiście może też robić siusiu – po napojeniu wodą. Ale to nie wszystko. Kuweta sama w sobie jest niespodzianką, bo kryje nie tylko piasek, ale także zakopany skarb. W środku znajdują się specjalne dodatki, takie jak np. buciki dla pupilka (a nawet rolki w przypadku jednego z modeli). Ale trzeba się najpierw do nich własnoręcznie dokopać.

 

Kule LOL Surprise Pets są największe spośród trzeciej serii. Z tej samej kolekcji wypuszczono jeszcze małe kule musujące z niespodzianką, które można rozpuścić w wodzie w czasie kąpieli oraz nieco większe, ale mniejsze od zwierzęcych – LOL Surprise Sisters, które kryją w sobie dwie malutkie laleczki – siostrzyczki z akcesoriami, co oznacza, że można liczyć na podwójną zabawę. Kule zwierzęce są jednak większe i bardziej obszerne pod względem wyposażenia. W tej kolekcji mamy do wyboru cały zwierzyniec: kotki, pieski, a nawet chomiki. Pozostaje życzyć wszystkim dzieciom dobrej zabawy.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments