LOL Surprise, czyli nowa kula niespodzianka dla dzieci. Co kryje w środku tajemnicza kulka?

Informacje

Laleczki LOL podbijają rynek zabawek. Każda z kul odkrywa przed posiadaczem mnóstwo niespodzianek. Jedną z nich jest seria „Confetti Pop”. Tam, w różnokolorowych kulach zostaniemy zaskoczeni wybuchem konfetti!

LOL to seria zabawek, które na stałe zagościły głównie w pokojach dziewczynek. Od kilku miesięcy nieprzerwanie trwa moda na kolekcjonowanie laleczek. Każdy z nas pamięta ze swojego dzieciństwa różnego rodzaju kolekcje – figurek, karteczek, kapsli i wielu innych. Na przykład żołnierzyki lub zabawki z kinder niespodzianek, czy wieloletni szał na pokemony. Teraz dzieci oszalały na punkcie malutkich, kolekcjonerskich laleczek, które nazywają się LOL. Cały fenomen polega na tym, że do końca nie wiadomo co jest w środku kuli. Na opakowaniu nie znajdziemy informacji z dokładnym opisem. Dowiemy się tego dopiero po odpakowaniu całej kuli, co stanowi niesamowitą zabawę.

 

Co to takiego jest?

 

To niewielkiego rozmiaru plastikowe kule, w środku których znajdziemy małe laleczki wraz z akcesoriami. Każda kula to jedna laleczka. Do tej pory powstało kilka kolekcji, a każda z nich to nawet kilkadziesiąt modeli w każdej serii.

Jedną z zalet zabawki jest to, że po zakończonej zabawie można każdą laleczkę zapakować z powrotem do kuli, która może być jednocześnie jej domkiem. Zajmuje więc niewiele miejsca w dziecięcym pokoju, a opakowanie jest niewielkie i estetyczne. Dzięki temu laleczki mają sporą przewagę nad na przykład lalkami barbie, które zajmują więcej miejsca, a akcesoria do nich często się gubią. Kulę wraz z całą zawartością można zabrać wszędzie.

Kule mają swoje serie i w zależności od kolekcji, możemy spodziewać się różnych rzeczy w środku. Każda seria laleczek kryje jakąś niespodziankę, a raczej wiele niespodzianek. Na przykład seria „Confetti Pop” to kule, po otwarciu których zaskoczy nas wybuch konfetti. Ale to tylko rąbek tajemnicy tego, co można odkryć w środku.

Każda kula skonstruowana jest tak, aby można było ją otwierać etapami. Jedne laleczki mają siedem warstw, inne nawet dziewięć! Każda kula jest fabrycznie zafoliowana i zabawa zaczyna się właśnie w momencie usuwania folii. Już na tym etapie znajdujemy np. naklejki z rebusem, który jest jednocześnie podpowiedzią tego, co kryje się w środku. Gdy odrywamy kolejne kawałki folii, dowiadujemy się więcej i natrafiamy na kolejne niespodzianki w postaci kolejnych naklejek. Może to być też tatuaż lub inny element kryjący się pod foliowym opakowaniem. Kiedy zerwiemy całą folię, można przystąpić do drugiego etapu odpakowywania. To właśnie czyni zabawkę niezwykle interesującą. Zabawa bowiem zaczyna się już na etapie otwierania!

 

Co znajdziemy w środku?

 

Z każdą chwilą odpakowywania, zabawka pobudza coraz większą ciekawość. Kulę otwiera się po kolei. Każda z nich kryje kilka skrytek, które odkrywa się poprzez przekręcanie kuli w odpowiednim kierunku. W pierwszych okienkach zazwyczaj kryją się akcesoria do laleczki: ubrania, buciki, okulary, czy opaski do włosów. W każdej kulce jest też butelka do picia – aby napoić swoją laleczkę. Bo oprócz zabawy w ubieranie jest coś jeszcze, co zaskoczy nie tylko najmłodszych. Pod wpływem napełnienia wodą laleczki płaczą, plują wodą lub siusiają! Co więcej, niektóre z nich pod wpływem ciepłej lub zimnej wody zmieniają kolor oczu lub włosów!

 

Małe kule kryją naprawdę wiele i dają dużo radości najmłodszym, a nawet nieco starszym dzieciom. Swoją kolekcję można wciąż poszerzać, nie tylko o laleczki, ale także o zwierzątka. Powstała specjalna seria, w której znajdziemy wielu pupilków, jak pieski, czy kotki, które również mają swoje akcesoria i podobne właściwości do laleczek. Ilość laleczek wystarczy nawet dla naprawdę zapalonych kolekcjonerów, ponieważ wciąż na rynku pojawiają się nowe serie LOL. Oczywiście wszystkie kolorowe i jeszcze bardziej zaskakujące. Zabawki serii LOL są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments