Laleczki LOL – co to takiego, gdzie je kupić i dlaczego cieszą się taką popularnością?

Informacje Poradnik

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się laleczki LOL w kuli, które można kolekcjonować. Każda kula składa się z kilku warstw z niespodziankami. Skąd tak wielka fascynacja nimi? Na czym polega ich fenomen i gdzie można takie laleczki kupić?

Każde pokolenie ma to do siebie, że coś kolekcjonuje, zwłaszcza w czasach dzieciństwa. Z pewnością wiele osób pamięta, jak zbierało kapsle, znaczki, pocztówki, a młodsi na pewno zbierali tak zwane „karteczki”, naklejki, rzemyki do bransoletek itp. Ostatnio szczególną popularnością cieszą się laleczki LOL, które umieszczone są w kuli niespodziance. Dlaczego zrobiły się one aż tak słynne? Otóż przede wszystkim działają na zasadzie niespodzianki, czyli nie wiadomo, jaką laleczkę znajdziemy w kuli. Poza tym figurki te wyglądają naprawdę słodko i od razu zdobywają serca dziewczynek i nie tylko. Lalki popularne są już od wieków i młode przedstawicielki płci żeńskiej zawsze miały do nich słabość. Poza tym kolekcjonowanie samo w sobie jest już wielką przyjemnością. Można wymieniać się z innymi, chwalić zdjęciami swojej kolekcji, niecierpliwie oczekiwać na kolejne egzemplarze. Co ciekawe, nie tylko wśród dzieci można znaleźć wielkich pasjonatów kolekcjonowania. Czasami nawet nieistotne jest, co się kolekcjonuje, ważne po prostu żeby to robić.

Czy tak naprawdę jest laleczka LOL?

Wielu osobom nazwa laleczka LOL pewnie nic nie mówi. Otóż są to laleczki kolekcjonerskie, które umieszczane są w specjalnych kulach, mających aż siedem warstw. W każdej warstwie ukrywają się różne akcesoria, a na samym końcu znajdujemy laleczkę. Warto wiedzieć, że każda laleczka ma jakąś szczególną umiejętność. Co można znaleźć w poszczególnych warstwach? Otóż pierwsza warstwa skrywa naklejkę z jakimiś ściśle tajnymi informacjami. W drugiej znajdziemy już kolekcjonerskie naklejki. Trzecia warstwa to niewielka butelka, do której trzeba wlać wodę. W następnej znajdziemy zaś buciki, a w piątek ubranko dla lalki. Natomiast w warstwie szóstej odnaleźć można różne potrzebne akcesoria, a ta ostatnia, siódma warstwa kryje w sobie laleczkę.

 

Istotne jest to, że nie wiadomo, na jaką lalkę się trafi. Niektóre płaczą, inne siusiają lub zmieniają kolor. Jedne zdarzają się częściej, inne zdecydowanie rzadziej. Aby odkryć funkcję laleczki, należy włożyć ją do buteleczki z wodą.

Rodzaje laleczek

Laleczki LOL mogą należeć do którejś z ośmiu grup. Są to: Klub Duchów, Klub Laleczek Błyszczących, Klub Przeciwniczek, Klub Radosny, Klub Sportowy, Grupa Aktorek, Klub Czarujących, Grupa Tancerek. Co ciekawe, zdarzają się laleczki, które mają aż dwie ukryte funkcje! Oczywiście obie ujawniają się dopiero wtedy, gdy laleczka zostanie napełniona wodą. Warto również wiedzieć, że wszystkie funkcje mają przypisane konkretne naklejki i można je wklejać do specjalnego albumu lub też na plakat.

Gdzie kupić takie laleczki?

Warto wiedzieć, że laleczki LOL Smyk oferuje, ale oprócz tego można je kupić chociażby na allegro oraz w innych sklepach z zabawkami. Korzystną opcją jest kupno wersji kolekcjonerskiej. Można np. zakupić wielką kulę LOL w edycji limitowanej, która zawiera aż pięćdziesiąt warstw i wiele unikatowych laleczek, z których sporo posiada różne dodatkowe funkcje. Co ciekawe, kulę można używać między innymi jako torebkę do noszenia lalek, pudełko do ich przechowywania oraz zestaw do kąpieli tych wyjątkowych laleczek.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments