Kula z laleczką w paczce od zajączka

Informacje

Planujesz zrobić swojemu dziecku paczkę od zajączka na Święta Wielkanocne, ale nie chcesz, żeby znalazły się tam same słodycze? Kula LOL to świetna alternatywa.

Sprawdzony pomysł dla dziecka na Wielkanoc

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, która w tym roku wypada 1 kwietnia. Warto już teraz pomyśleć o świątecznych wydatkach i czekoladowych zającach. No właśnie. Te ostatnie najczęściej są frajdą dla najmłodszych domowników. Łakocie to coś, co nasze pociechy dostają najczęściej. Wiele osób robi swoim dzieciom paczki na święta. Te, zamiast świętego Mikołaja, przynosi zajączek wielkanocny. Jest to miły gest, na który dzieci czekają podczas śniadania. W święta zazwyczaj pozwalamy sobie na więcej, toteż pozwalamy na to swoim dzieciom i wyjątkowo nie odmawiamy słodyczy. Co jednak w sytuacji, kiedy nasza pociecha jest wyjątkowo łasa na słodkości i nie chcemy, aby pochłonęła całą paczkę w pięć minut? W takich sytuacjach staramy się znaleźć alternatywę, coś, co możemy podarować w formie prezentu, ale żeby nie był to worek wypełniony po brzegi łakociami. Najlepsze i zawsze sprawdzające się rozwiązanie to oczywiście jakaś zabawka. Ale nie może być byle jaka. Chcemy przecież, żeby nasi najmłodsi ucieszyli się z takiego podarunku i aby mieli ciekawe zajęcie. Te dwie cechy łączy kula LOL Surprise.

 

Zabawka na topie specjalnie dla twojej pociechy

 

To jest pytanie, na które twoje dziecko będzie chciało znaleźć odpowiedź. Ponieważ są to kule niespodzianki. Są dostępne m.in. w sklepach sieci Smyk, ale i w wielu innych miejscach. Można je także zamówić w internecie (wtedy cena jest korzystniejsza). Na rynku jest ich mnóstwo, a każda z nich jest inna. Znajdzie się coś dla małych elegantek, jak i dla chłopców, którzy kochają zwierzątka. Bo również taka seria została wyprodukowana. Kule lol kryją nie tylko laleczki, ale także zwierzątka. Wszystko zależy od tego, na jaką serię się zdecydujesz. Nie wiesz, czego szukać? Bez obaw, jest niemal pewne, że twoje dziecko ucieszy się z każdej laleczki. Na tym polega ich sukces, że pokochali je najmłodsi. W ten sposób pokażesz także, że nadążasz za trendami w świecie zabawek. To również ważne, aby wiedzieć, co aktualnie jest na topie. Twoje dziecko nie zaskoczy cię już żadną nazwą modnych gadżetów.

 

Co w kuli siedzi?

 

Kule wewnątrz nie kryją jednak tylko laleczki, ale także akcesoria do niej – na przykład ubranka (trzeba laleczkę własnoręcznie ubrać). Każda z nich ma także inne elementy: butelkę do picia, torebkę, czy opaskę do włosów. Zależy to od modelu zabawki. W każdej kuli znajduje się ulotka, na której widnieją wszystkie rodzaje lalek. Można w ten sposób oznaczać te, które już się posiada i podpatrywać, jakie inne wersje znajdują się w ofercie LOL Surprise. Jeśli chcesz stworzyć dziecku kolekcję laleczek, możesz wyszukać najbardziej rzadkie modele. Nie wszystkie bowiem są produkowane masowo. Niektóre z nich to kolekcjonerskie okazy. Na początek jednak wystarczy jakikolwiek model, bo wszystkie sprawiają dużo radości i zobaczysz jak szybko twoje dziecko złapie LOL-owego bakcyla. Taka kula w paczce wielkanocnej to nie lada gratka. Poza tym kule nie zajmują dużo miejsca. To dobry pomysł na niewielki i estetyczny prezent. Kulkę zajączek może podrzucić „luzem” do pokoju dziecka lub wrzucić ją do wnętrza paczki ze słodyczami. Trzeba przyznać, że kształt zabawki pasuje do estetyki Świąt Wielkanocnych i może się pięknie prezentować obok kolorowych jajek i ozdób. A ponieważ wyobraźnia dziecka nie zna granic, taka kula, po wyjęciu wszystkich niespodzianek może służyć jako domek nie tylko dla laleczki, ale także wielkanocnych kurczaczków, czy innych zwierzątek. Wybierając laleczkę LOL w kuli nic nie ryzykujesz, dzieci je uwielbiają.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments