Speakingo- czyli uczenie przez mówienie

Speakingo- czyli uczenie przez mówienie

Edukacja

Naucz się płynnie mówić po angielsku dzięki nowoczesnej metodzie wykorzystywanej przez kurs języka angielskiego online jaki oferuje strona Speakingo.

Bez angielskiego ani rusz!

Dzisiejszy świat daje nam ogrom możliwości i rozwoju. Posiadając odpowiednie kwalifikacje oraz wykształcenie możemy pełnić znaczącą rolę w świecie. Co jest jednak nam potrzebne oprócz potrzebnej wiedzy? Odpowiedź jest prosta – znajomość języków obcych. Tak na prawdę wystarczy biegle posługiwać się językiem angielskim by porozumieć się w większości krajów. Znajomość angielskiego jest również bardzo ważna w pracy, tak więc jeżeli jesteś na etapie poszukiwania swojej drogi zawodowej oraz pracy marzeń zadbaj aby Twoja znajomość języków obcych satysfakcjonowała przyszłego pracodawcę.

Znajomość języka angielskiego otwiera nam również horyzonty poznawcze – możemy podróżować do obcych krajów bez obawy, że nie poradzimy sobie z komunikacją. Opanowanie podstawowych sformułowań jest bardzo ważne. Obecnie języków obcych zaczynamy uczyć się już jako dzieci w przedszkolu, jednakże język nie używany zanika – wiedzą o tym doskonale Ci, którzy w szkole podstawowej, gimnazjalnej czy wyżej mieli dobre ocen na świadectwie a obecnie nie są w stanie biegle porozmawiać w obcym języku. Dlaczego tak się dzieje? Otóż odpowiedź jest prosta, nasza pamięć „wyrzuca” nie potrzebne informacje, z których nie korzystamy i zastępuje je teraźniejszymi. Tak więc jeżeli przez dłuższy czas nie posługiwaliśmy się danym językiem bardzo prawdopodobne jest, że w większości go zapomnimy. To tak samo jak z nauką jazdy rowerem, niby się tego nie zapomina, ale zawsze możemy wyjść z wprawy.

Kurs języka angielskiego online –  Speakingo to doskonałe rozwiązanie zarówno dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim, jak i dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć niezbędne zwroty. W odróżnieniu do innych stron, programów czy kursów internetowych, Speakingo uczy nas mówić po angielsku. Co to oznacza? Na sam początek po zarejestrowaniu otrzymujemy za darmo pakiet 2000 najpopularniejszych słów w języku angielskim. Opanowanie takiego zasobu słów z pewnością ułatwiłoby nam komunikację z obcokrajowcem. Następnie możemy wypróbować naukę w okresie próbnym, jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ daje nam możliwość zapoznania się ze specyfikacją nauki i stwierdzeniem czy taki kurs nam odpowiada czy też nie.

Zaczynamy naukę.
Tak jak wspomniano na początku Speakingo uczy nas mówić, musimy mieć komputer czy też laptop wyposażony w mikrofon, ponieważ to on w głównej mierze stanie się naszym źródłem nauki. Rozpoczynamy pierwszą lekcję, która składa się z kilkudziesięciu zdań wypowiadanych poprawnie przez komputer. Otrzymujemy zarówno zapis zdania, jego przetłumaczenie oraz sposób wymawiania. Po wysłuchaniu wszystkich zwrotów zaczynamy naukę, która polega na powtarzaniu na głos wcześniej wypowiedzianych zdań. Początkowo sceptycznie możemy podejść do tego zadania, zwłaszcza jeżeli już posiadamy jakieś pojęcie o języku angielskim. Powtarzanie zdań typu „Yes, she is beautifull”, może nas nudzić, jednakże opanowanie podstaw jest konieczne. Powtarzanie zdań na głos doskonale sprawdza się w przypadku ich zapamiętywania. Wracamy tutaj do czasów nauki szkolnej, gdzie na przerwach prosiliśmy kolegów i koleżanki aby przepytali nas do kartkówki czy klasówki. Jeżeli zdanie zostało poprawnie wypowiedziane komputer nam je akceptuje, w przypadku złego wypowiedzenia niestety punktu nie zdobędziemy. Ważnym jest aby w pomieszczeniu była cisza oraz aby mikrofon był dobrej jakości, ponieważ drobne szmery czy zakłócenia wpływają na jakość zatwierdzanych zdań co w istocie często jest mylne, ponieważ wydaje nam się, że wypowiedzieliśmy zdanie dobrze a nie zostało ono zaliczone.  Uczymy się zarówno rozmawiać jak i poznajemy gramatykę od postaw. Wiadomo, że czasy w języku angielskim są dość skomplikowane, jednak za pomocą Speakingo będziemy w stanie ich odpowiednio używać.

Ucz się jak dziecko.
Nauka w sposób powtarzalny przyswaja nam wszystko jak dziecku – uczymy się słysząc, czytając i wymawiając czyli wykorzystujemy więcej niż jeden zmysł. Strona Speakingo pozwala nam nauczyć się języka angielskiego od postaw ale również daje nam możliwość spędzania zabawnie czasu. Możemy uczyć się oraz poczytać blog na wesoło, gdzie dowiemy się wielu ciekawych rzeczy. Blog zawiera podstawowe informacje zarówno o tym jak wygląda szybka nauka języka angielskiego według nauki, oraz ciekawostki, które mogą zainteresować uczniów.

Jeżeli opanowaliśmy już podstawy a kurs języka angielskiego online w wykonaniu Speakingo nam się podoba, możemy wybrać sposób płatności, który daje nam dostęp do całości kursu. Dla ułatwienia kursanci mają możliwości trzech wyborów płatności – abonament, z którego można zrezygnować w każdej chwili, jednorazowa płatność na miesiąc nauki oraz pakiet, dający nam możliwość nauki aż przez 6 miesięcy. To kursanci decydują jaką formę chcą wybrać. Pół roku to zaledwie 349 zł, co w porównaniu ze szkołami językowymi jest ofertą doskonałą.
Zainwestuj w swoją przyszłość, dzięki Speakingo nauczysz się płynnie mówić po angielsku. Wystarczy odrobina chęci i czasu aby odmienić swoje życie.

Artykuł powstał dzięki portalowi Agencja pracy Tymczasowej

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments