Laleczka lol funkcje i zastosowanie oraz ogólne informacje mogące się przydać komuś kto chce zaczerpnąć informacji

Edukacja

O modnych laleczkach lol dających dużo radości najmłodszym a także trochę informacji dla dorosłych by zasięgnąć informacji na ten właśnie temat i być może dokonać wyboru czy kupić czy może jednak nie.

 Laleczka lol co to jest

Może nie lalka a małe laleczki ukryte w kulach. Każda z tych kul ma siedem warstw i w każdej z nich ukryta jest niespodzianka. Jak każdy z artykułów dla dzieci tak i ona powstała dla najmłodszych natomiast pewnie nie tylko maluchy mają z niej radochę gdy kupimy owe „cudo” znajdziemy na opakowaniu instrukcję oraz zakres wiekowy bodajże 6+. Różowy kolor wskazuję na przeznaczenie raczej dla.dziewczynek natomiast prawdopodobnie nie tylko.taki zamiar był twórców.

 jak używać ? 

Wszystko napisane jest w instrukcji,która przedstawia również poszczególne elementy rysunków ale ogólnie opisując to :
Jak wyżej zostało napisane to każda z warstw coś zawiera o są to :
1 warstwa zawiera naklejki z sekretnymi informacjami
2-ga naklejki z ukrytymi funkcjami
3-cia butelka aby napełnić ją wodą przez co możemy odkryć funkcję bohaterki ( wyjdzie po napełnieniu)
4-ta są to buty
5-ta sukienka (ubranie)
6-ta  są tam akcesoria
7-dma  też lalka i plakat do kolekcji

UWAGA ! Każda z tych laleczek jest przynależna do jakiejś grupy a grup tych wyróżniamy aż osiem. Są to między innymi „błyszczące” „duchów” „tancerek” i oczywiście inne,gdyż nie wszystkie są wymienione. Laleczki te mogą także pluć czy robić siusiu. Zdarzają się lalko,które nie mają tylko i wyłącznie jedynej funkcji a mają je nawet dwie !

Żeby nie było zbyt łatwo lalki te mają serie czyli coś na miarę „świeżaków” biedronkowych a niektóre funkcje są bardzo trudne do zdobycia.

Gdzie kupić ? 

Poza czarną strefą to można kupić np na Allegro,OLX i innych tego typu stronach w sieci Smyk również dokonamy zakupu. Dużo osób odsprzedaje o niższej cenie,ale są braki w egzemplarzu bądź bez opakowania. Cena nie jest jakaś najwyższa i waha się pomiędzy 30 a 40 zł w zależności od strony,miejsca gdzie chcemy dokonać zakupu tego cuda 😊. Warto jednak dokładnie sprawdzić opis produktu ze względu na,to,że bardzo często mają miejsce sytuację,w których ktoś dodaje obrazki laleczek,ale sprzedaję jedynie tylko jakaś część zestawu.

Świat potrzeb daje coraz to nowsze pomysły na to w jaki sposób można zarobić pieniądze. Najprostszym sposobem jest mieć i oferować coś co potrzebują ludzie. Dzieci to również „fabryka pieniędzy” w bardzo dużym stopniu jakaś rzecz czy reklama wpływa na psychikę dziecka a ono potem wywiera presję na rodzice,rodzice kupują daną rzecz a interes się kręci.

Wracając jednak bardziej do tematyki LOL-i czy,też LOL-ków jak to się mawia,warto wspomnieć o tym,że nie są to tylko.puste nic nie znaczące rzeczy a pewna historia przedstawiona w wyżej wymienionym. Dlatego o wszystko trzeba zawalczyć by jak najwięcej kolekcji trafiło do rąk.

Penie Chińszczyzna  

Nie!  producentem jest MGA firma która współpracuje z firmami z Europy i Ameryki,więc o Chińskim rynku nie ma tu mowy. Nie są toksyczne,jak inne artykuły pochodzenia Azjatyckiego,nie wywołują reakcji alergicznych oraz nie budzą rąk.

Godne polecenia ?  

To zależy. Natomiast ogólna światowa ocena w skali od 1 gwiazdki do 6 wynosi.aż 5.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments