Fantastyczna zabawa edukacyjna dla najmłodszych

Edukacja

Laleczki LOL w kuli to świetna zabawa edukacyjna dla najmłodszych.

Powoli przyzwyczajamy się, że co rusz dla najmłodszych rynek wprowadza nowe gadżety. Jeszcze niedawno był szał na spinnery, zapewne wszyscy pamiętają te latające krążki. Każde dziecko w domu czy w szkole bawi nowo nabyta rzecz. Dzisiaj opiszę laleczki LOL  w kuli, na punkcie których nawet większe dziewczynki skusiły się do zabawy.

Laleczka LOL to po prostu zabaweczka ukryta w dużym plastikowym jajku. Będzie to w podobnie Kinder Niespodzianki. Najciekawsze jest to, że taka kula posiada siedem warstw niespodzianek zanim dostaniemy się do środka a mianowicie:

Warstwa pierwsza – sekretna wiadomość,
Warstwa druga – naklejki kolekcjonerskie, które można wkleić do albumu. Pokazują one umiejętności lalki,
Warstwa trzecia – buteleczka do wody. Po napełnieniu laleczki, odkrywamy jej funkcje,
Warstwa czwarta – buciki,
Warstwa piąta – ubranie i sukienkę,
Warstwa szósta – różne akcesoria do strojenia piękności,
Warstwa siódma – plakat  oraz naszą laleczkę.
Kuli się nie wyrzuca, bo może posłużyć ona jako domek dla lalki, fotelik lub łóżeczko. Wymiary takiej kuli to 10×10 , a wymiary laleczki LOL 8×5. Pierwsza wersja laleczek zawiera prawdopodobnie 45 różnych laleczek, także jest to pokaźna kolekcja. Jest również 8 kategorii, do której możemy przypasować taką LOL. Mamy Laleczki Błyszczące, Klub Przeciwniczek, Klub Duchów, Klubu Sportowy, Klub Radosny, Grupę Tancerek, Aktorki i Klub Czarujących. Dodatkowo podczas zabawy odkrywamy umiejętności takiej laleczki, tuż po napełnieniu wodą mogą zmieniać kolory ale tylko w zimnej wodzie, siusiać, pluć wodą i płakać.

Pytanie następne jak zdobyć takie cudo? Otóż mogą to być zwykłe sklepy stacjonarne chociażby w galerii z zabawkami na przykład empik czy smyk, ale również sklepy internetowe czyli allegro, ceneo, olx. Cena wcale nie jest wygórowana jak na zabawki dla dzieci, które zawsze są kosztowne, bo 30 złotych myślę, że w porównaniu z frajdą i miną naszego skarba nie ma największego znaczenia, jest bezcenna. Jest oczywiście zapis: dla dzieci od 6 roku życia. Trzeba też zadbać o bezpieczeństwo, dlatego prośba do rodziców by nie ulegać zbyt mocno naszym pociechom, bo  zbyt wiele małych rzeczy znajduje się w środku kuli. Tak naprawdę to dzięki Wam rodzicom dzieci, które bawią się takimi laleczkami LOL są bardziej kreatywne, poszerzają wyobraźnie, stają się bardziej otwarte i tworzą niesamowite bajki czy opowiadania. I chyba w końcu znaleźliśmy zabawkę, która nie jest chwilowa, nie traci zainteresowania tak szybko jak inne zabawki.

Producent zabawki, czyli MGA Entertainment można powiedzieć, że dobrze obmyślił plan, bo największą zabawą się rozpakowywanie niespodzianki, nigdy nie wiemy na jaką laleczkę w środku trafimy. Zawsze to będzie pobudzało naszą wyobraźnię, ciekawość. Lolki bo tak też mówi się na powyższe księżniczki mają możliwość stworzenia domku, posiadania samochodu, basenu. Można dokupić osobno takie akcesoria, wtedy zabawa jest jeszcze ciekawsza a w gronie swoich dzieci przyjaciółek, jeśli pozwolą można się wymieniać lub łączyć laleczkami i tworzyć nowe, większe kolekcje.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments