Wspaniała laleczka LOL

Wspaniała laleczka LOL

Artykuł Miesiąca

Laleczki LOL, czyli niespodzianki z kuli! Taka forma zabawki może nam się skojarzyć z popularną na rynku Kinder Niespodzianką. Zabawka fantastycznie sprawdza się w zabawie i doskonale nadaje się do kolekcjonowania! Czym jest i jakie ma zastosowania?

Wspaniała laleczka LOL

Laleczki LOL, czyli niespodzianki z kuli! Taka forma zabawki może nam się skojarzyć z popularną na rynku Kinder Niespodzianką lub bonusem z czipsów. Sama nazwa pojawiła się na pewno w niejednym domu i zastanowiła sporą ilość rodziców.

Zabawka fantastycznie sprawdza się w zabawie i doskonale nadaje się do kolekcjonowania!

Czym są laleczki LOL? To niewielkie kule, które pod siedmioma warstwami skrywają fantastyczne laleczki!. W każdej kuli możemy odkryć jedną taką niesamowitą laleczkę lol!

Zapytacie czym są warstwy, z których składa się kula? Wygląda to tak:

Sekretne informacje w postaci naklejki
Konfetti
Kolekcjonerskie naklejki, którymi można przystroić zeszyt lub plakat albo z których możemy stworzyć fantastyczny album kolekcjonerski,
Woda w buteleczce – magicznie ukaże zastosowanie, które ma każda laleczka
Buciki dla danej laleczki
Przepiękne ubranka dla laleczki lol, które spodobają się każdej małej dziewczynce
Akcesoria do upiększania laleczki lol
A na samym końcu znajdziemy plakat kolekcjonerski i główną bohaterkę zamieszania, czyli LALECZKĘ LOL

Otwieranie każdej warstwy i odkrywanie jej zawartości sprawi każdemu wiele przyjemności oraz radości! Każda warstwa zawiera sekret i niespodziankę, dlatego ich odkrywanie tak bardzo cieszy dzieci!

Uwaga! Nie wyrzucajcie kuli! Można z niej wykonać fotel, łóżeczko, albo nawet domek dla laleczki.

Co zawiera kolekcja?

Klub duchów
Błyszczące laleczki
Klub przeciwniczek
Klub sportowy
Klub radosny
Grupa Tancerek
Aktorki
Klub czarujących

Laleczki posiadają różne ukryte funkcje i bardzo ciekawe umiejętności, które możemy odkryć po napełnieniu ich wodą. Nie potrzebujemy żadnych baterii, a same laleczki możemy otwierać wielokrotnie.

Co potrafi laleczka LOL?

Ma przeróżne zastosowania i funkcje, które zaskoczą niejedną osobę! Po zanurzeniu w zimnej wodzie zmienia kolor, siusia, potrafi płakać, czy chociażby pluć wodą. W całej kolekcji znajdą się lalki, które bardzo ciężko odnaleźć w sklepie, ponieważ są unikatowe! Przyniesie on wiele radości w zabawie zarówno dzieciom jak i dorosłym i z całą pewnością zapewni ogrom świetnej zabawy!

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Kula zawiera wstążkę, którą należy pociągnąć aby ją otworzyć. Po pociągnięciu za wstążkę wyleci konfetti. Z samej kuli może stworzyć dla laleczki domek, fotelik lub łóżeczko, dlatego zachowajcie ją!

Kula ma wymiary – 10cm x 10cm

Laleczka ma rozmiar – 8cm x 5cm

Każda kula zawiera inną laleczkę, różniącą się wyglądem, czy chociażby zastosowaniem.

Po otwarciu kuli możesz znaleźć laleczkę, która świeci, jest sportowa, tańcząca, radosna lub jeszcze zupełnie inna. Wzbudzi ona ciekawość każdego dziecka i z całą pewnością radość!

Do laleczki znajdziesz w opakowaniu również naklejkę, odpowiednią i pasującą do laleczki w kuli. Możesz wkleić ją do albumu lub nakleić na jakiś plakat z laleczkami LOL.

Gwarantowana wspaniała zabawa podczas kąpieli, którą urozmaicają funkcje laleczki, plującej, siusiające czy płaczącej po każdym napełnieniu wodą!

Produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej szóstego roku życia.

Wspaniała zabawa! Kolekcja składa się z 45 niesamowitych laleczek!

 
Artykuł powstał dzięki portalowi filmy online

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments