Rodzaje laleczek LOL Surprise jakie możemy znaleźć na rynku

Rodzaje laleczek LOL Surprise jakie możemy znaleźć na rynku

Artykuł Miesiąca

Laleczki LOL Surprise weszły szturmem na rynek już jakiś czas temu, ciężko już teraz znaleźć osobę, która nie kojarzyłaby fenomenu warstwowego opakowania i niespodzianek jakie czekają w środku opakowania. Nazwa produktu nie jest przypadkowa, laleczka to element całej gamy niespodzianek jakie czekają małego odkrywcę. Pod każdą warstwą opakowania znajdują się kolejne niespodzianki, które ostatecznie tworzą jedną spójną całość i zestaw, w którym laleczka odgrywa rolę główną.

Jakie rodzaje laleczek LOL Surprise możemy znaleźć na rynku? 

Producent laleczek nie odpuszcza i coraz bardziej zaskakuje swoich małych odbiorców nowymi typami produktu.

Laleczka LOL Surprise w kuli

Najbardziej charakterystyczna, która pojawiła się na rynku jako pierwsza jest laleczka w kuli. Opakowanie w kształcie kuli, po odkrywaniu każdej z kolejnych warstw otrzymuje akcesoria takie jak sukienka, buciki, włosy, czy inne dodatki do znajdującej się w samym środku kuli laleczki. Po odkryciu wszystkich warstw otrzymujemy gotowy produkt, którym jest ubrana we wszystkie akcesoria laleczka z zestawu.

Laleczka LOL Surprise ze zwierzątkiem (Pets)

Zazwyczaj ten rodzaj LOL Surprise różni się rozmiarem od wspomnianej już laleczki, jest on nieco mniejszy od produktu jaki pojawił się na rynku jako pierwszy. Zestaw ze zwierzątkiem również występuje w postaci kuli, jednak główną różnicą między serią w kuli, a serią Pets jest to, że wewnątrz kuli mamy zwierzątko i jego akcesoria, a nie laleczkę.

Laleczka LOL Surprise z włosami (Hairgoals)

Laleczki z serii Hairgoals są przede wszystkim sprzedawane w innym opakowaniu niż dotychczas wspomniane. Opakowaniem tego produktu jest tuba, która przekształca się w swego rodzaju salon fryzjerski. Włosy tej laleczki również odbiegają od laleczek podstawowych, są one wykonane z materiału, który umożliwia stylizowanie i tworzenie różnorodnych fryzur na głowie laleczki, co z pewnością spodoba się fankom mody i stylizacji.

LOL BOYS Surprise!

Laleczka LOL Boys Surprise jest odmianą podstawowej wersji laleczek, która w zestawie zamiast laleczki dziewczynki zawiera chłopca. Ten produkt może być bardzo dobrym uzupełnieniem kolekcji laleczek.

LOL SURPRISE LILS

Laleczki LOL Surprise Lils różnią się od pierwszej wersji laleczek na rynku jedynie rozmiarem. Mniejsza wersja laleczek również zawiera warstwy z akcesoriami, które zaskakują odbiorcę.

LOL Surprise OMG

Ten rodzaj laleczek różni się od pozostałych tym, że LOL Surprise OMG jest zestawem zawierającym głowę do stylizacji, z różnymi akcesoriami. Istnieje możliwość tworzenia różnych stylizacji i wizerunków z użyciem laleczki oraz akcesoriów z zestawu.

Zestawy LOL Surprise

Na rynku poza pojedynczymi małymi zestawami dostępne są również kompozycje zawierające kilka laleczek, akcesoriów i gadżetów z serii LOL Surprise.

 

Jak zatem widać rodzajów laleczek na rynku możemy znaleźć bardzo dużo, a z biegiem czasu producent nie przestaje zaskakiwać klientów. Ceny produktów różnią się w zależności od sklepu w jakim ten towar się znajduje. Niewątpliwie najlepszą ofertą cenową charakteryzuje się sklep cozacena.pl, można tam znaleźć duży wybór laleczek w jak najbardziej przystępnych cenach, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Jak odróżnić oryginalną od podróbki?

Przy zakupie tego produktu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na aspekty takie jak:

  • Nazwa produktu: właściwa nazwa laleczek to „LOL Surprise”, nie dajmy się nabrać na produkty takie jak „L.O.L.O Suprise”, warto jest zwracać uwagę na szczegóły
  •  Cena: zazwyczaj bardzo niskie ceny mogą dać nam do myślenia, czy aby na pewno produkt jaki oglądamy jest tym oryginalnym
  • Wygląd opakowania: często zdarza się, że fałszywe towary są wykonane ze znacznie mniejszą starannością niż oryginalne, co możemy zauważyć już po samym wyglądzie warstw opakowania, nie zaglądając jeszcze do środka produktu
  • Logo: przed zakupem towarów z serii LOL Surprise warto jest zapoznać się z wyglądem oryginalnego logo produktu, ponieważ podróbki, często małymi szczegółami, różnią się od prawdziwego produktu
  • Jakość produktu: mając do czynienia z produktem fałszywym zdecydowanie można zauważyć różnicę w jakości, nie tylko opakowania, ale również samej kuli w środku. Może zdarzyć się, że elementy nie będą pojedynczo odkrywane wraz z warstwami, a jednocześnie, gdyż przez niedokładność wykonania foliowe warstwy nie będą zabezpieczać kolejnych niespodzianek

Nowości? 

Przede wszystkim na rynku nowością stały się laleczki LOL Surprise w odmianie REMIX, seria ta odróżnia się od poprzednich tym, że laleczki, akcesoria czy też zwierzątka są wystylizowane jakby wybierały się na koncert lub imprezę. Niektóre zestawy posiadają również kasety, które po pociągnięciu taśmy wydobywają dźwięki muzyki, która zachęca do zabawy. Stwierdzić więc można, że ta seria jest wyjątkowo imprezowa i muzycznie zakręcona.

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments