Laleczki LOL Suprise - najlepsze zestawy

Laleczki LOL Suprise – najlepsze zestawy

Artykuł Miesiąca

Kochają je dzieci na całym świecie, a zabawa z nimi nigdy nie jest nudna. Co to takiego? Oczywiście słynne laleczki LOL Suprise! Za co tak naprawdę uwielbiają je nasze pociechy i czy warto podarować laleczkę LOL w prezencie? Doradzamy i podpowiadamy, gdzie kupić najtaniej zestawy LOL – również te najnowsze.

Niespodzianki – wszyscy je lubimy

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o laleczkach LOL Suprise, czas nadrobić zaległości. Są to bowiem najmodniejsze lalki dla dzieci, które od momentu wkroczenia na rynek, szybko go zawojowały. Czym różnią się od innych, zwykłych lalek? Jak sama nazwa wskazuje – są to laleczki „niespodzianki”. I cały ich urok polega na tym, że dziecko rozpakowując swoją laleczkę musi przebrnąć przez kilka warstw, a każda z nich kryje w sobie niespodzianki. Klasyczne modele laleczki LOL są zapakowane w kulę, która jest owinięta w warstwy foli (może być ich kilka, a nawet kilkadziesiąt) – to w niej znajdują się właśnie kolejne niespodzianki. Mogą to być np. naklejki czy różne gadżety, a ze względu na to że dziecko nie wie co dokładnie znajduje się w środku, już samo rozpakowywanie laleczki sprawia mu ogromną frajdę. Istnieje też wiele rodzajów zestawów LOL, wciąż też pojawiają się nowe. Ze względu na to, że laleczki posiadają stosunkowo nieduże rozmiary, dzieci uwielbiają je kolekcjonować. Uprzedzamy – jeśli Twoja pociecha będzie posiadać jedną laleczkę, na pewno już po chwili zacznie marzyć o następnej. Całe szczęście wiemy, gdzie kupić najnowsze zestawy w wyjątkowo korzystnej cenie – sporą ofertę posiada sklep cozacena.pl.

Rodzice też będą zadowoleni

To, jak wiele radość przynosi dzieciom rozpakowywanie i zabawa laleczkami jest dość oczywiste. Jak się jednak okazuje, z zabawy LOL powinni być zadowoleni również rodzice. Dlaczego? LOL Suprise może rozwijać dziecko w wielu kierunkach. Z jednej strony, rozpakowywanie oraz zabawa gadżetami takimi jak naklejki czy ubranka dla lalek rozwijają zdolności motoryczne maluchów, sprawność dłoni i palców. Z drugiej zaś, zabawa laleczką daje wiele możliwości. Przy jej pomocy pociechy wzbogacają swoją wyobraźnię, słownictwo i kreatywność, odgrywają scenki oraz uczą przyczyn i skutków swoich działań. Laleczki LOl Suprise są najlepszymi przyjaciółmi dzieci, a w zależności od wybranego rodzaju, posiadają też różne umiejętności. Można znaleźć choćby laleczki z ruchomymi nóżkami i rączkami, które posiadają też prawdziwe włosy – można je czesać dołączonymi do zestawu akcesoriami fryzjerskimi. Jeszcze inne laleczki w trakcie kąpieli zmieniają kolor, płaczą a nawet siusiają. Z nimi dziecko nigdy nie będzie się nudzić.

Laleczki LOL – rodzaje

Jak już wiecie, na rynku wciąż pojawiają się nowe serie laleczek LOL. Zanim postanowicie więc kupić LOL Suprise swojemu dziecku, sprawdźcie które serie są najpopularniejsze. Są to m.in.:

– LOL Suprise Kula – pierwsze i najpopularniejsze laleczki zamknięte w tajemniczej kuli

– LOL Suprise Walizka – zawiera wiele gadżetów i akcesoriów, a więc całe bogactwo niespodzianek, dla jeszcze lepszej zabawy

– LOL Suprise Pets – zwierzątko ukryte w kuli-niespodziance

– LOL duże lalki OMG – laleczki w dużych rozmiarach, piękne i kryjące oczywiście wiele sekretów w swoim wnętrzu

– LOL Winter Disco – laleczki w strojach i sceneriach zimowych.

Chcąc kupić dziecku prezent, który naprawdę je zachwyci, laleczki LOL Suprise będą świetnym wyborem. I to bez względu na to, ile ich już posiada – każda nowa wzbogaci kolekcję, jak też kryje kolejne niespodzianki.

Gdzie kupić nowy zestaw najtaniej?

Laleczki LOL Suprise można kupić w mniejszych lub większych zestawach. Gdzie można znaleźć ich duży wybór? Na pewno należy zajrzeć do sklepu cozacena.pl, który posiada ogromną ofertę kompletnych zestawów, które zachwycą każde dziecko. Poza tym, w cozacena.pl znajdziesz najlepsze oferty cenowe, nie musisz się martwić że wydasz na laleczki dużo pieniędzy. Sprawdź zestawy LOL Suprise w cozacena.pl i zrób prawdziwą niespodziankę swojemu dziecku, na pewno będzie szczęśliwe! Ceny, które tam zobaczysz, sprawią, że wrócisz tu jeszcze nie raz.

0 0 votes
Czy fajne?
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments